Když se vášeň pro krásu prolne s radostí, vznikne Asombroso

13.07.2021

Známý návrhář Osmany Laffita si splnil sen, ze kterého mají radost hlavně jeho fanoušci a klienti. "Nápady ke mně přichází většinou k ránu, mezi snem a bděním. Jedné letní noci před několika lety se přesně takto začal psát příběh kosmetiky Asombroso by Osmany Laffita," vypráví Osmany Laffita, jak vznikla jeho kosmetická značka. "Ten nápad mě okamžitě probral. Sáhl jsem po tužce a začal zapisovat myšlenky točící se kolem spojení módy, krásy a kosmetiky." Produkty určené pro ženy i muže se okamžitě staly vyhledávaným zbožím. Není divu! Do Asombrosa otisknul jeho autor svou vášeň.

Slovo Asombroso pochází ze španělštiny. Jeho význam je úžasný a dechberoucí. A stejná je i kosmetika. Parfémy, produkty pečující o pleť obličeje a celého těla neobsahují přidaná barviva a parabeny. A vyrábí je výhradně české ruce. "V České republice jsem potkal skvělé lidi, kteří mi pomohli k životním příležitostem. V této zemi jsem také našel sám sebe. Přišel čas se odvděčit. Proto všechny fáze výroby Asombroso probíhají tady u nás - s láskou v Česku," vysvětluje Osmany Laffita.

V létě využijete opalovací a regenerační mléka, osvěžující růžovou vodu či intenzivní hydratační péči. Po celý rok čerpejte sílu z čistých olejů lisovaných za studena nebo důmyslně vytvořených sprchových gelů a pečujících krémů. Samostatnou kapitolou jsou mistrovsky zpracované parfémy. V jedné z oblíbených dámských vůní The Dream se prolínají tóny šťavnatých broskví a hrušek, teplé tóny mimózy, jasmínu, pomerančové květy a iris. Pánové se ve své verzi parfému zahalí do vůně pepře, limety, exotického bergamotu, cedrového dřeva či luxusní ambry.

"Asombroso se zrodilo z čisté radosti z krásných věcí a dlouholetých zkušeností nadšených lidí a zkušených profesionálů, kterými jsem se při tvorbě produktů obklopil. Kromě účinných produktů vám Asombroso přinese ještě něco navíc. Dá vám čas. Čas, který věnujete sami sobě," uzavírá Osmany Laffita. Kosmetické poklady s názvem Asombroso by Osmany Laffita najdete na webu www.asombroso.cz nebo v síti parfumerií Fann.