Kolekce Cute Heart

23.01.2022

Láska a její vyjádření našim milovaným osobám je to, co nás v Tiami pohání vpřed při tvorbě unikátních šperků s lab-grown diamanty. Jde o velice křehký a v čase proměnlivý cit, opravdová láska však vydrží napořád - úplně stejně, jako tyto vzácné drahokamy.Propojením těchto myšlenek jsme vdechli život i naší nové kolekci Cute Heart. Srdce je už po staletí symbolem lásky, a právě proto i naše kolekce Cute Heart obsahuje přívěsky, náušnice, prsteny v jemném a minimalistickém designu srdce, v jehož centru je zasazen překrásný lab-grown diamant s dokonalou brilancí. Díky tomu jde o šperky snoubící v sobě křehkost ale i sílu a nekonečné trvání opravdové lásky. 

Pokud tudíž chcete svou lásku prokázat své milované osobě, nebo jen sami sobě připomenout, jak důležitá je i láska k vám samotným, s kolekcí Cute Heart určitě nešlápnete vedle.

Přívěsky na krk, náušnice a prsteny Cute Heart u nás najdete v provedení z bílého, žlutého či růžového zlata. Každý šperk obsahuje také naprosto unikátní lab-grown diamant. Kromě unikátního designu, který v sobě nese i důležité poselství, si navíc můžete být jisti, že všechny šperky vyrobené v našem ateliéru, jsou naprosto udržitelnou variantou luxusu a elegance. Společně s krásným darem pro vaše blízké či přímo pro vás tak získáte i dobrý pocit z toho, že výroba šperku nijak neuškodila naší planetě. 

www.tiami.cz