Kolekce Luisa Spagnoli léto 2021

02.08.2021

Letní sezóna se u značky Luisa Spagnoli nese v duchu exkluzivní zahradní party, na kterou jsou zvané všechny milovnice módy. Moderním elegantním stylem, energickým a všestranným, jenž vychází ze sofistikované linie vzorů a siluet, můžete nyní i vy obohatit svůj šatník. Stačí si vybrat v nové kolekci oblečení Luisa Spagnoli pro léto 2021!

Ženy Luisa Spagnoli mají velmi nabitý program a pro letošní léto plánují množství událostí pod širým nebem. Jejich kalendář začíná zahradní oslavou v parku jedné z milánských historických vil, v níž se setkávají dámy s bezchybným vkusem oblečené do rób z kvalitních materiálů, které díky jednoduchým liniím vykouzlí neodolatelnou siluetu.

Šaty a "pyžamové" kostýmy rozkvétají květinovými potisky a vzory, jež jsou pro nezapomenutelný čajový večírek zcela ideální. Divoká příroda inspiruje také městské oblečení, kde můžete objevit safari bundičky v metropolitním stylu, ovšem v novém módním provedení kombinujícím sako se šortkami. Na večerní událost se do centra pozornosti dostávají dlouhé šaty, jež maximálně symbolizují ženskost. Všechny outfity Luisa Spagnoli dotváří ikonické doplňky, jako jsou kabelky, šperky nebo sluneční brýle.

Novou kolekci zakoupíte v butiku Luisa Spagnoli v Železné ulici v Praze, v OC Eurovea v Bratislavě nebo na www.lamio.sk.

Text: Soňa Pařížská

foto: Luisa Spagnoli

Zdroj: Časopis Perfect Woman