Komplexní omlazení s GUINOT Ošetření Age Summum     Okamžité řešení viditelných známek stárnutí

31.10.2022

Výzkumné a vývojové centrum Guinot přináší do oblasti kosmetických ošetření alternativu plastické operace - inovované manuální omlazující ošetření Age Summum. Inovativní ošetření nabízí okamžité řešení viditelných projevů stárnutí už za 50 minut. Aktivní složky použitých přípravků a protokolární postup ošetření byly vyvinuty k účinné eliminaci jemných i hlubších vrásek na čele, v okolí očí, úst, na krku, dekoltu, pro celkové zpevnění, zmírnění tmavých skvrn a rozjasnění pleti. Ošetřené oblasti jsou: obličej, krk, dekolt i ruce.

Tajemství ukryté v účinných složkách

Tajemstvím ošetření je speciálně vyvinutá masáž zaměřená na zpevnění kontur pleti a aktivní složky přípravků, jejichž účinky jsou vědecky ověřené. Komplex buněčného života pomáhá stimulovat regeneraci pokožky doplněním základních prvků, které zvýrazňují krásu pokožky. Čistý vitamin C stimuluje tvorbu kolagenu a rozjasňuje pleť. Melanoxyl pomáhá zmírnit tmavé skvrny a obnovit jas pleti. Kyselina hyaluronová s nízkou molekulovou hmotností, rozštěpená na malé aktivní segmenty, proniká do epidermys a působí jako signál ke spuštění syntézy přirozené kyseliny hyaluronové, čímž pokožku zevnitř zahušťuje.Imunitní komplex pomáhá bojovat proti stárnutí pokožky tím, že chrání Langerhansovy buňky, které hrají důležitou roli pro mladistvý vzhled pleti. V důsledku vnějších stresových faktorů a věku mají tyto buňky tendenci se eliminovat a ztrácet svoji účinnost, což způsobuje tvorbu vrásek a ztrátu pevnosti. Výtažky z Rambutan a mořských řas Alaria Esculenta spolupracují při stimulaci syntézy elastických vláken pro zpevnění a vyhlazení pokožky. Extrakt mafane pomáhá zmírnit a oddálit výskyt mimických vrásek snížením denních mikro kontrakcí obličejových svalů, které způsobují tvorbu vrásek. Výsledkem je vyhlazená, zpevněná pleť plná jasu a života.

Výsledky vědeckých testů

Po 3 ošetřeních bylo zjištěno (vzorek 12 osob):
• +79% vyšší ochrana Langerhansových buněk

Obličej:
• - 41% snížení hloubky vrásek
• + 63% zvýšení pevnosti pleti

Dekolt:
• - 25% snížení hloubky vrásek

Krk:
• + 63% zvýšení pevnosti

Tajemství procedury

1. DERMABRAZE EXFOLIAČNÍM KRÉMEM
Krém připravuje pokožku pro následné aplikování aktivních složek ošetření, odstraněním odumřelých buněk díky dvěma druhům exfoliačních částic:
1.Mikročástice: celulóza
2. Makročástice: bambucká semínka

Kromě toho exfoliace pomáhá stimulovat obnovu pokožky: pokožka vypadá krásně omlazená a pleť je rozzářená.

2. AGE SUMMUM SÉRUM
Jedinečná kombinace Imunitního komplexu + komplexu buněčného života + melanoxylu s čistým vitaminem C zabezpečí novým buňkám dokonalou výživu a regeneraci. Také chrání Langerhansové buňky, zesvětlují a rozjasňují obličej, krk, dekolt i ruce.

3. AGE SUMMUM MASÁŽ S MASÁŽNÍM SÉREM
Speciální masáž sestává z 10 po sobě následujících kroků, které se použijí pro dekolt, krk, obličej a hřbety rukou. Pro zpevnění a obnovení hustoty pleti je masáž kombinovaná s vysoce koncentrovaným omlazujícím sérem s obsahem kyseliny hyaluronové, výtažkem z Rambutan, mořských řas Alaria Esculenta a 56 buněčných složek.

4. AGE SUMMUM MASKA
Ošetření je završeno unikátní maskou na obličej, jejíž materiál i tvar zajišťují důkladné pronikání aktivních složek. Kyselina hyaluronová s nízkou molekulovou hmotností  obnovuje hustotu pokožky zevnitř. Extrakt mafane pomáhá zmírnit a oddálit výskyt  mimických vrásek, Imunitní komplex pomáhá bojovat proti stárnutí pokožky a 56  buněčných složek stimuluje regeneraci pokožky. Maska na krk, dekolt a ruce také s
vysokým obsahem aktivních látek vyhlazuje jemné vrásky a zeslabuje tmavé skvrny.
Výsledkem je vyhlazená, zpevněná pleť plná jasu a života.

Více informací nalezete na www.guinot-paris.cz.