Jaké výhody má pracovní oblečení šité na míru?

25.03.2024

Jsou profese, které se bez pracovních stejnokrojů neobejdou. A když už je musí zaměstnanci nosit, ať už je to z důvodu bezpečnosti nebo ochrany, měli by se v nich cítit pohodlně. Tyto výhody přináší pracovní oděvy šité na míru.

Člověk je tvor originální a každá postava je jiná. Někdo má kulatější linie, jiný je zas jen kost a kůže. Vybrat pracovní oblečení proto může být často velkým oříškem. Nejlepším řešením pak je nechat ušít či upravit střih tak, aby seděl i atypickým postavám. Alsico je jednou z mála výrobních firem, která tuto službu nabízí.

Oblečení, které vám sedne

Na základě vlastního měření zjistíte údaje, které budou potřeba pro úpravu velikostí. Šikovné technoložky a švadlenky vám pak podle toho upraví kalhoty, košile či šaty tak, aby vám oblečení krásně sedlo na vaši postavu.

Pracovní oblečení by vás nemělo škrtit

Když vám vše perfektně sedí, umocní to váš pocit pohodlí. V pracovním oblečení jste velkou část dne a byla by škoda, aby vás někde škrábalo, škrtilo či tahalo. Ovlivnilo by to i váš pracovní výkon a nasazení. Váš pohyb by neměl být ničím omezený.

Funkční prvky pro větší pohodlí

Vyšší komfort pracovnímu oblečení dodávají nejrůznější ventilační prvky a zóny, ale i pružné funkční dílce, například z materiálu X-Dry. Oblíbený je také systém A-Move®, díky kterému se můžete volně hýbat, zvedat a natahovat ruce bez omezení.

Firemní barvy posílí vaši image

Výhodou oblečení na míru je také možnost uzpůsobení barevných kombinací, které budou ladit k vaší firemní identitě. Vkusný vzhled oděvů navíc odráží vaši profesionalitu a důvěryhodnost. Tričko či šaty můžete opatřit také vaším logem.

www.alsico.cz