Pro rovnováhu a pohodlí citlivé pleti

27.05.2024

Citlivá pleť je velmi častý problém žen, který i přes dodržování zásad ošetření pleti či stravovacích návyků dokáže nemile překvapit.

Citlivou pleť provází nepříjemné pocity pnutí, svědění, pálení a je s ní často těžké žít. Přehnaně reaguje na nejběžnější vnější vlivy: a popisují ji pocity podráždění, mravenčení nebo začervenání. Tento stav pleti je u žen stále častější a k omezení těchto intenzivních reakcí pokožky je potřeba každodenní péče. Proto přichází Bailleul Laboratories se značkou Apaisac.

Značka Apaisac se skládá ze 3 produktových řad: pleť náchylná k zarudnutí, smíšená a mastná pleť a suchá a oslabená pleť. Přípravky značky Apaisac jsou vyrobeny ve Francii, jsou v prodeji v lékárnách a byly vyvinuty pro potřeby velmi citlivé pokožky.

Čistící hydratační péče
Antibakteriální krém absorbuje přebytek kožního mazu, zmírňuje nedokonalosti a velikost pórů pleti. Omezuje zánět a zarudnutí.

Zmatňující hydratační péče
Zmatňující péče pro smíšenou a mastnou pleť se sklonem k akné. Lehká textura s vysokým obsahem vody má vysoce hydratační účinek bez zatížení pleti. Snadno se vstřebává, nelepí a zanechává pleť hebkou.

Intenzivní hydratační péče
Krém pro suchou a oslabenou pleť vyživuje, hydratuje a chrání citlivou pleť před agresivními vnějšími vlivy (chlad, vítr). Pleť je po použití jemnější, méně citlivá a trvale hydratovaná.

Zklidňující péče proti zarudnutí
Trojfázové složení krému snižuje mikrocirkulaci a zmírňuje rozptýlené začervenání. Zklidňuje pocity horkosti a nepohodlí, zlepšuje svěžest pleti. Navozuje komfort při pocitu horké a pnoucí pleti.

Vyživující balzám na rty
Vyživuje, hojí a chrání suché, popraskané rty. Složení obohacené o obnovující látky doplní obsah lipidů – skvalan 18 % + panthenol pro okamžitou a dlouhotrvající hydrataci.

www.bailleul.com

foto: Bailleul Laboratories