Problémy s vlasy? Není důvod ztrácet hlavu

12.07.2023

High-tech vlasová kosmetika dokáže divy. Obsahuje účinné látky, které při pravidelném používání navrací vlasům hustotu, zdraví a dokonce i barvu! Přinášíme výběr těch nejlepších.

Seznam ingrediencí na zadní straně šamponu není zábavné čtivo. Musíte ale vědět, zda neobsahuje škodlivé látky – vyhněte se parabenům, ftalátům i SLS. Volte profesionální šampony s klinicky ověřeným složením. Zdravá pokožka hlavy je základní předpoklad pro zdravé vlasy.

Tip: Americkým bestsellerem je šampon DS Laboratories Revita s protizánětlivými a antioxidačními složkami. A působí i proti padání vlasů!

Zastavte padání vlasů včas

Růst vlasů můžete podpořit vlasovým séry, které díky nižší molekulové hmotnosti pronikají hlouběji do vlasové pokožky.

U mužů skvěle fungují séra a šampony s blokátory dihydrotestosteronu – hormonu, který způsobuje smršťování vlasových kořínků. Nejúčinnější sérum na trhu dostupné bez lékařského předpisu je DS Laboratories Spectral DNC-N s obsahem 5% Nanoxidilu.

Vlasová séra pro ženy mají jiné složení – hloubkově revitalizují kořínky a napomáhají růstu nových vlasů po porodu, hormonálních změnách či menopauze. Speciálně na tyto potíže je navrženo sérum DS Laboratories Spectral CSF.

Navraťte vlasům přirozenou barvu

Časté barvení vlasů nesvědčí vlasům ani vlasové pokožce. Popelavá hříva je trendy, pokud se na ni necítíte, můžete vlasům vrátit přirozenou barvu. Vyzkoušejte tablety Foligain, které podporují produkci melaninu a reaktivují spící pigmentové buňky. Jejich účinek posílí vlasové sérum na rostlinné bázi DS Laboratories Spectral DNC-S – působí nejen proti šedivění vlasů, ale i proti padání!

Krása pramení zevnitř

V neposlední řadě začněte užívat vlasové vitamíny s biotinem, hořčíkem, zinkem, vitaminy A, B, C, E či kyselinulistovou. Jedním z nejoblíbenějších a nejchutnějších vitamínů na vlasy jsou gumoví medvídci Bear with Beneftis Ah-mazing. Každý obsahuje extra silnou dávku biotinu (5 000 mg) a koncentrovaný komplex 11 vitamínů a minerálů.