Řada kuchyňský robotů ECG FORZA

22.07.2023

Rodina kuchyňských spotřebičů ECG se rozrostla o tři nové členy. Nedávno jsme totiž uvedli na trh zbrusu novou řadu kuchyňských robotů, které mají potenciál posunout vaše kuchařské umění o třídu výš. Seznamte se s ECG FORZA a popusťte uzdu své gastronomické fantazie naplno.

Všechny tři kuchyňské roboty ECG FORZA se mohou pochlubit extra silným motorem z čisté mědi a velkou míchací mísou, takže se s nimi můžete směle pustit do přípravy mnoha rozličných pokrmů. A to klidně i ve velkém. Přispívá k tomu ostatně i pestrá paleta příslušenství, které máte u všech modelů k dispozici hned v základním balení.

ECG FORZA 5500 Giorno

Kuchyňský robot ECG FORZA 5500 Giorno vás potěší výkonným motorem 1500 W, pestrou nabídkou příslušenství i velkou míchací mísou, do níž se vám díky objemu 6,5 litru vejde opravdu velké množství surovin. Ve výbavě robotu najdete i mixér, který se pyšní kvalitními čepelemi z nerezové oceli a 1,5litrovou skleněnou nádobou.

ECG FORZA 6600 Metallo

V případě kuchyňského robotu ECG FORZA 6600 Metallo jsme si vedle velmi výkonného výkonu 1800 W a výbavy dali obzvlášť záležet i na designu. Pokud si tak do své kuchyně vybíráte spotřebiče i podle stylu, tento pomocník je pro vás jako stvořený. I k tomuto robotu nabízíme bohatou sbírku příslušenství. Mimo jiné můžete využívat míchací hák na těsto, šlehací metlu z nerezové oceli, šlehací hák či pogumovanou metlu se stěrkou na míchání krémů.

ECG FORZA 7800 Ultimo

Nejvyšší model z naší nové řady kuchyňských robotů se jmenuje ECG FORZA 7800 Ultimo. Zaujme velkou míchací mísou, jejíž objem je 8 litrů, dále velmi výkonným motorem (1800 W) a v neposlední řadě také svojí robustností, díky níž obstojí i v těch nejnáročnějších kuchařských zkouškách. Samozřejmostí je pak u něj spousta vyměnitelného příslušenství, které zahrnuje i extra velké metly.

Nyní k nákupu kuchyňského robotu značky ECG z řady Forza získáte bezdrátový reproduktor jako dárek!

Více informací zde