Kosmetika Eubos

09.08.2021

Dnešní doba je uspěchaná a plná negativních vlivů, které zatěžují naše zdraví, ale i naši krásu. Společnost MP- PHARMA proto přináší na trh kosmetiku Eubos, kosmetiku, v jejímž základě jsou čistě přírodní látky.
Kosmetika Eubos je jednou z nejoblíbenějších německých lékárenských kosmetických značek a svou oblibu
získala i u nás. Prvním a základním přípravkem se stalo v roce 1958 nemýdlové mýdlo Eubos Fest. Mýdlo s neutrálním pH, výborně snášenlivé a snadno použitelné, které zároveň chránilo ochranný plášť pokožky. Ostatně mýdlo a mycí emulze, která pak následovala, jsou dodnes stavebními kameny značky.

Do dnešního dne se sortiment značky Eubos, jež má jedinečné složení a vybrané aktivní látky, rozrostl na 6 řad, základní, pro citlivou pokožku, pro suchou pokožku, pro dětskou pokožku, pro stárnoucí pokožku a také na řadu s okamžitým účinkem. Složení jednotlivých produktů jsou průběžně aktualizovány jak na základě nejnovějších vědeckých poznatků, tak i z hlediska účinnosti a snášenlivosti nezávislými dermatologickými ústavy.

Okamžitý Eubos

Právě poslední řada značky Eubos je novinkou, kterou ocení nejen ženy, jejichž čas je drahý, ale i ty, které mají tolik zájmů, že se nechtějí zdržovat zdlouhavou péčí v mnoha krocích. První novinkou je Eubos za vteřinu Dvoufázová kúra pro posílení hydratace. Pomáhá proti námaze a suchosti jak suché, tak i normální a smíšené pokožky. Má okamžitý účinek, výrazně zvyšuje hydrataci, zpevňuje a snižuje tvorbu vrásek.
Eubos za vteřinu S kaviárem pro posílení zdravé barvy kůže působí proti únavě a vyčerpání. Je vhodná pro suchou, mastnou i smíšenou pokožku a také pro pokožku, jež potřebuje důkladnou regeneraci. Po nanesení se díky komplexu aktivních látek, jako je kaviár, Vitanol® Bio a mořská voda, dostaví okamžitá pevnost pokožky a také její pružnost. Kromě toho se obnovuje kožní škára a mořská voda poskytuje intenzivní vlhkost.

Eubos za vteřinu S kolagenem pro posílení pokožky je zpevňující kúra působící proti vráskám a intenzivně regenerující jak suchou, tak také smíšenou a normální pokožku. Do 30 minut po nanesení se snižuje drsnost pokožky a vrásky se vyhlazují díky Collaxyl CLX, vysoce molekulární kyselině hyaluronové, mandlovému oleji a oleji z amarantových jader, jež dodávají kůži výživu a cenné lipidy.

Více informací na stránkách www.eubos.cz nebo www.mp-pharma.cz.

Produkty kosmetiky Eubos jsou vyvíjeny v laboratořích za pomoci nejnovějších technických prostředků a vědeckých poznatků. To zaručuje stálou kvalitu i optimální stupeň racionalizace. Pracovníci jsou v neustálém kontaktu se zkušenými vědci a společně produkty klinicky testují. U všech používaných látek se v laboratoři zkoumá jejich kvalita a původ. Během jednotlivých fází jsou všechny přípravky pod neustálou kontrolou. Výkyvy v kvalitě, receptuře či v poměrech míchání jsou s absolutní jistotou vyloučeny.