Kosmetika inspirovaná přírodou Středozemního moře

28.06.2022

Značka Moroccanoil se inspiruje přírodou okolo Středozemního moře. Její Ikonické tyrkysové balení a značková vůně přenáší smysly do exotických destinací. Náš první produkt, originální Moroccanoil Treatment, dal vzniku kategorii vlasové péče obohacené o vzácné oleje. Dnes značka nabízí nejen produkty vlasové péče, ale i tělové péče. Nejnovějším přírůstkem jsou vlasové barvy s výjimečnou technologií, které naleznete v kadeřnických salonech.

I dnes je náš cíl stále stejný: přinášet světu inovace v péči o krásu a přispívat k rozvoji a zachování krásy lidí i celé planety. Balení našich produktů jsou z recyklovaných materiálů, jejich obsah nebyl, není a nebude testován na zvířatech. Díky tomu jsme hrdými držiteli cestifikace PETA.

Produkty vlasové a tělové péče Moroccanoil jsou k dostání ve vybranýcn kadeřnických a kosmetických salonech, spa, obchodech a online ve více než 70 zemích světa.

 Navštivte nás na www.salon-servis.store nebo Moroccanoil.com. Pro každodenní inspiraci sledujte naše stránky na Instagramu @Milujeme_Moroccanoil_cz.