Kouzlo kvalitního nábytku - Intarzovaný nábytek s duší, nábytek kolekce Teressa

02.06.2022

Hledáte jedinečný a stylový nábytek pro váš byt či dům? Nábytek, který vás svým rustikálním kouzlem a kvalitou zahřeje u srdce při každém pohledu? V takovém případě jste právě nalezli to pravé!

Španělský výrobce s tradicí od roku 1973 si zakládá na kvalitě a osobitém vzhledu svých výrobků a my bychom je rádi představili Vám!

Nabídka tohoto zakázkového nábytku obsahuje rozsáhlé kolekce, které přesně splní vaše představy a mnohem více. Vnesete do vašeho domova nadčasovou klasiku, se starožitným tónem. S tímto nábytkem opravdu vkusně zařídíte obývací pokoj, jídelnu, předsíň i ložnici.

Jedinečný vzhled, připomínající starožitný nábytek, ocení zejména milovníci detailu a klasiky. Precizní řezbářská práce dělá z každého kusu tohoto masivního rustikálního nábytku Teressa osobité dílo. Tento nábytek má povrch kvalitně dýhovaný masivním bukovým dřevem, jehož struktura / intarzie dřeva vytváří jeho charakteristický vzhled.

Intarzie, vytvořená skládáním a lepením dýh různých barev a struktur, je pro tento nábytek charakteristickým a jedinečným znakem. Dalšími pak jsou například nevšední zaoblené a kroucené tvary.


Velkým kladem tohoto dýhovaného nábytku je jeho zakázková výroba, která spočívá v možnosti volby ze dvou barevných odstínů: třešeň nebo ořech a také ze čtyř druhů čalounění. Máte tak možnost vybrat barvu dle svých preferencí a potřeb.

Jedná se o vysoce kvalitní nábytek z masivu, s dlouholetou výdrží a ohlasy na něj jsou velice kladné. Přesvědčte se sami a zařiďte svůj interiér tímto dokonalým nábytkem, zajišťujícím teplo domova.

Na webových stránkách www.malvarosa.cz máte možnost prohlédnout dvě nejpopulárnější kolekce tohoto dýhovaného nábytku španělské výroby, kolekci Teressa a Amalia a mnohem více!

Vzorky dřeva pro tyto kolekce a stejně tak některé kousky tohoto nábytku si můžete prohlédnout osobně v našem malebném showroomu, na adrese Francouzská 72, Praha 10 - Nábytek Malvarosa.