Královna pláže

01.06.2021

Sluneční paprsky získávají na intenzitě, blíží se plavková sezona, odhazujeme vrstvy oblečení, necháváme vyniknout křivkám našeho těla a také zjišťujeme, co pohodlí domova a méně pohybu přes zimní měsíce na naší postavě napáchaly. Nezoufejte?! Máme pro Vás řešení a věřte, že výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

V nádherných prostorách RP CLINIC Vaše starosti vyřeší skuteční profesionálové zajišťující špičkovou péči o zdraví a vzhled. V příjemném prostředí plném inspirace v centru Prahy naleznete diskrétnost, individuální přístup, moderní vybavení a nadstandardní služby.

Mezi pestrou nabídkou jsou tělové terapie zaměřené na tvarování postavy, zeštíhlení problematických partií a minimalizaci celulitidy. K novinkám patří Endospheres, inovativní procedura, vhodná pro každou ženu. Oblíbená je i Body Wrap - metoda, pomocí které se bezbolestně zbavíte nehezké pomerančové kůže. Vaší pozornosti by neměla uniknout ani ruční lymfatická drenáž, která Vás mj. zbaví pocitu únavy, podpoří funkci imunitního systému a bude příjemnou relaxací.

Nezapomínejte, že při všech procedurách je velice důležitý pitný režim, vhodná pohybová aktivita a úprava stravy. I s tím Vám rádi pomůžou na adrese: Na Poříčí 1076/5, Praha 1. Nebojte se podrobit analýze těla přístrojem InBody. Měření je rychlé a jednoduché, z naměřených hodnot získáte bohaté výstupní informace.
Výživový poradce se stane Vaším koučem, konečně své stravě i fungování těla porozumíte, nebudete mít hlad a BUDETE HUBNOUT.

Milé dámy, dopřejte si jedinečnou péči a špičkové služby, vše pod jednou střechou v www.rpclinic.cz. Výsledky se dostaví a Vy si tak splníte sen o vytoužené postavě, která neunikne pozornosti. Nezapomínejte, že změna není náročná, náročné bývá rozhodnutí k ní.

Hodně štěstí!