Krása inspirovaná přírodou

05.09.2022

Phytocéane je francouzská kosmetická značka, specialista na organickou kosmetiku. Phytocéane najdete v kosmetických a masážních salonech, které věří, že příroda je tím správným zdrojem účinných látek pro krásnou a zdravou pokožku. Věří také, že relaxace, manuální masáže a odpočinek jsou hlavními předpoklady pro krásu.

Přírodní kosmetika

Udržitelnost

Všechny naše produkty jsou vyráběny podle nejpřísnějších norem kvality s omezeným vlivem na životní prostředí. Náš výrobní proces je etický a udržitelný. Naše obaly jsou vyráběny z udržitelných materiálů, které spojují kvalitu a ekologii. Jsme certifikováni nezávislou organizací ECOVADIS-GOLD, která potvrzuje dokonalost našich sociálních a environmentálních postupů (CSR).

Přírodní původ

Vždy upřednostňujeme použití přírodních a organických ingrediencí, které respektují jak pokožku, tak životní prostředí. Naše produkty obsahují vysoké koncentrace přírodních ingrediencí a zvou Vás k opětovnému spojení s přírodou mezi pevninou a oceánem.

Možnost úniku

Prozkoumáváme svět, hledáme a objevujeme ty nejkrásnější poklady přírody... Od pralesů v japonském SHIRAKAMI po křišťálově čisté vody ZANZIBARU, každá z našich DESTINACÍ je pozvánkou k úniku z reality s exkluzivními texturami a nenapodobitelnými vůněmi. Každá naše destinace přináší řadu produktů cílených na různé požadavky péče o pleť, jako jsou hydratace, zklidnění, pigmentace, omlazení, regenerace anebo regulace kožního mazu.

Vlastní výzkum, vývoj a výroby

V našich laboratořích se sídlem ve francouzské Bretani pečlivě sledujeme a kontrolujeme každý krok výrobního procesu s cílem zajistit kvalitu, bezpečnost a účinnost, a přitom jsme ohleduplní
k životnímu prostředí:
• Náš výzkum objevuje ty nejsilnější přírodní složky, které respektují přírodní rozmanitost
• Náš tým pro vývoj složení produktů vytváří smyslově bohaté a účinné přípravky péče o pleť, které respektují lidskou pokožku
• Naše výrobní zázemí nám umožňuje abychom každý produkt vyrobili s omezeným zásahem do životního prostředí
• V našem týmu je více než 30 vědců
• 3000 m2 je vyčleněno pro kultivaci organických složek

Věříme, že příroda je tím správným zdrojem pro účinnou kosmetiku. Proto při vývoji všech našich produktů a ošetření upřednostňujeme použití přírodních, organických, divokých, udržitelně pěstovaných a potom i sklízených účinných složek.

Naše ingredience jsou přirozeně účinné a co nejčistší. U každého našeho produktu garantujeme vysoké koncentrace přírodních složek. Více než 95% položek v našem katalogu je vhodných pro vegany. Tolerance a účinnost našich produktů je systematicky testována a ověřena nezávislými laboratořemi třetích stran.

Ekologické balení

Děláme uvědomělá, ekologický zaměřená rozhodnutí, která zahrnují pěstování rostlin a mořských řas bez pesticidů, čistou extrakci aktivních molekul bez rozpouštědel, obnovitelné zdroje energie a filtrační zahrady, které 100% přírodně čistí výrobní odpadní vody.

Všechny naše obaly jsou vyrobeny ve Francii nebo jinde v Evropě. Volíme ekologické materiály, jako je sklo nebo bioplast rostlinného původu, recyklovatelné papírové krabičky s certifikací FSC a inkousty na rostlinné bázi.

Naše nabídka profesionálních ošetření v salonech

je inspirována destinacemi po celé Zemi a používá světové ingredience. Je prosycená exotickými vjemy, pracuje s neopakovatelnými texturami, přináší krásu, zdraví a viditelné výsledky na pokožce.

V salonech krásy a spa najdete 8 profesionálních ošetření obličeje, 3 tělová ošetření, 3 nezapomenutelné relaxační masáže a přehlednou nabídku domácí péče.

Neváhejte se na Phytocéane zeptat své kosmetičky nebo navštivte www.phytoceane.cz