Krása se symbolem kamzíka

13.08.2023

Karlovy Vary jsou nejvyhledávanějšími lázněmi naší republiky a ozdravná síla jejich pramenů je známá po celém světě. A právě odsud pochází Karlovarská kosmetika®.

Již od roku 1954 let působí v Karlových Varech výrobní družstvo Vřídlo.

Vřídlo jako jediná společnost na trhu má právo označovat své výrobky značkou Karlovarská kosmetika®, pod jejímž logem se ukrývají vysoce kvalitní a osvědčené kosmetické výrobky se symbolem "kamzíka". Kosmetika obsahuje přírodní výtažky léčivých rostlin, především arniky horské, rozmarýnu, řepíku lékařského, levandule, heřmánku a mnoha dalších.

Vřídlo také dodává na pleťovou kosmetiku Cosmetica Carolinum®, jejímž základem je meruňkový olej, vitaminy A, E, koenzym Q10 a v neposlední řadě také přírodní minerální sůl.

Lázeňská péče o ruce

Společnost Vřídlo se už mnoho let zabývá výrobu speciálních krémů určených k dennímu ošetření nebo pěstění rukou. Právě teď, v letním období, náležitě oceníte krém Kamila pro každodenní ošetření rukou, protože i pokožku rukou je třeba oživit, zvláčnit a dodat jí vyživující látky. Krém KAMILA obsahuje panthenol, alantoin, kyselinu mléčnou, které ruce regenerují a chrání.

Minerální soli pro ošetření zubů

Sílu přírodních minerálních solí můžete otestovat i přímo na svých dásních díky zubním pastám Carlotherm®.

Carlotherm® plus Anti je nepěnivá zubní pasta bez fluoru, která je velmi vhodná pro osoby citlivé na fluor a pěnidla.

Bylinná pasta Carlotherm® 7 bylinek obsahuje výtažky ze 7 léčivých bylin, jenž spolu s fluoridem posilují přirozený obranný systém v ústech.

Carlotherm® Rodinka je jemná zubní pasta s fluorem vhodná pro celou rodinu. Obsažený aktivní fluorid pomáhá zubům při obraně proti zubnímu kazu.

Široká škála produktů Vřídlo v.d. vyrábí oblíbené přípravky: například oblíbené krémy Arnika®, Campherol® a Ozalin®, které jsou k dostání v drogeriích a lékárnách. 

Více informací o nich získáte na www.vridlo.cz.

Video zde