Krásná díky správně zvoleným šperkům

14.12.2022

Když si pečlivě prohlédnete obrázky krásných a úspěšných žen celého světa, nejspíš si všimnete jednoho společného rysu. Nejen že tyto ženy umí dokonale vyzdvihnout své přednosti, ale svoji vizáž ještě podtrhují vhodně zvolenými doplňky. Jak můžete i vy využít sílu šperků pro krásu i sebevyjádření?

Role šperků nekončí tím, že jsme díky nim krásnější

Šperky jsou staré jako lidstvo samo, a jejich popularita nejen že neklesá, ale pořád stoupá. A z dobrých důvodů! Plní totiž více funkcí, než jste si možná mysleli:
• Zdobí nás. Šperky nás v první řadě dělají atraktivnějšími.
• Posilují sebevědomí. Protože když se cítíte krásná, tak začnete zářit i vnitřně.
• Jsou prostředkem k sebevyjádření. Ukážou světu, kým doopravdy jste!
• Zvyšují vaši prestiž a ukazují společenské postavení.
• Mají mimořádné schopnosti, které čerpají z materiálů, z nichž jsou vyrobené.
• Nesou v sobě vzpomínky, mohou být tokenem lásky. Pak už nejsou "pouhými" předměty, ale talismany s duší.

Proč upřednostnit drahé kovy oproti obecnému kovu?

Obchody jsou šperků plné, jenže je třeba si pečlivě vybírat, protože ne všechny šperky jsou si rovny. V módních řetězcích se povětšinou setkáte se šperky vyrobenými z obecného kovu a skla, někdy dokonce plastu. Zainvestujte ale raději do pravých šperků z drahých kovů a kamenů. Proč?

1. Kvalita vítězí nad kvantitou.
2. Životnost - pravé šperky vám při správné péči vydrží po generace.
3. Dodají vám pocit luxusu.
4. Využijete je při každé společenské události.
5. Nepoškodí se ve vodě.
6. Podpoříte tradiční české výrobce.
7. Vyhnete se nepříjemným alergiím.
8. Nesou v sobě spirituální sílu a pozitivní energii.

Vybírejte si kvalitní, designové kousky vyrobené zručnými, nejlépe českými zlatníky, u kterých máte jistotu, že za své peníze získáte to nejlepší. Přesně takové jsou například šperky Onyx Fox, jejichž rozrůstající se kolekci si můžete prohlédnout na onyxfox.cz.

Jak tedy vybrat ten správný šperk právě pro vás?

Výběr šperků nemusí být vůbec nic složitého. Řiďte se očima, srdcem i intuicí a najděte si, co se vám bude líbit. Poté si vždy zkontrolujte, z jakého materiálu je šperk vyroben. Často i dostanete na výběr ze tří barevných variant (stříbro, žluté zlato a červené/růžové zlato). Pokud máte rádi stříbro, snažte se do této barvy sladit všechny šperky, kterými si v dané chvíli ozdobíte uši, prsty, dekolt či zápěstí. Pokud máte raději vzhled zlata, volte šperky zlaté nebo pozlacené, které jsou oproti zlatu levnější.

Nebojte se vyzdvihnout své přednosti a podpořit svoji krásu sadou vhodně zvolených šperků. Ty se stanou nepostradatelnou součástí vašich outfitů i společníky s jedinečnou duší.

Poctivé české šperky s kouzelnou jiskrou, při jejichž výběru nešlápnete vedle: onyxfox.cz