Krásná pleť i bez make-upu

01.07.2024

Víte, že díky kosmetické řadě Belico Sun Care to je snadné.

• Díky kombinaci produktů z řady Belico Sun Care lze docílit krásně zbarvené pleti, aniž by došlo k jejímu poškození UV zářením. Tato řada obsahuje celkem 4 produkty, se kterými lze doslova kouzlit.

• SUN CARE I a II jsou produkty s UV filtry 30 a 50, zároveň na obou najdete symbol UVA v kroužku, který může být použit jen na produktech, které zajišťují minimálně třetinu doby, po kterou uvedený ochranný faktor ochrání pokožku před spálením, zároveň ochranu proti UVA záření, které způsobuje na pleti degenerativní změny. Důležitým faktem je, že UVA záření prostupuje i sklem (např. u auta).
Tyto produkty chrání pleť před intenzivními paprsky a před prvním nárazem jarního sluníčka, které dokáže napáchat na pleti největší škody. Proto u Belico doporučují začít s ochranou UV filtry ještě v zimním období (únor).

• PRE TAN & AFTER SUN dokáže vyvolat i při malém ozáření pleti sluncem produkci pigmentu melaninu a zajistit tak pleti nejen lehké, přirozené a rovnoměrné opálení (barvu), ale hlavně tím i přirozenou ochranu pleti před poškozením UV zářením v době, kdy sluneční záření stoupne a bude působit jako další ochranný faktor vedle krému s UV filtry. Další výhodou tohoto produktu je zklidňující a chladivý účinek na pleť, který se hodí hlavně po opalování.

• BRONZING CREAM zajistí "opálení" pokožky bez rizik slunečního záření. Jeho dlouhodobé používání je naprosto bezproblémové. Dle požadované intenzity ho lze použít i jen 2x týdně. Zajistí pleti rovněž krásný přirozený odstín, který může nahradit make-up, ale pleti (bohužel) před UV zářením žádnou ochranu neposkytne.

www.belico.cz