Krásné a zdravé zuby s Panasonic

27.10.2022

S chladnějším obdobím přichází také sezóna čajů a kávy. Barviva v nich obsažená se postupem času a s přibývajícím věkem mohou začít projevovat na vašich zubech. Pokud se nechcete se změnami pigmentu na povrchu zubu smířit a nejste zrovna příznivci chemického bělení zubů, zcela jistě se vám vyplatí důsledná a pravidelná péče o chrup. Dnes jsou ale naštěstí běžně na trhu dostupné velmi pokročilé přístroje pro domácí manuální čištění zubů, takže chemickému bělení v ordinaci můžete dát s klidem vale.

Většina z nás si nedovede představit ráno bez hrnku svého oblíbeného teplého nápoje. Tento ranní rituál ale zářivému úsměvu mnohdy příliš nepomáhá. Je tedy třeba ústní dutině dopřát značnou péči. S tím pomůže ústní sprcha Panasonic EW1511 a elektrický kartáček Panasonic EW-DC12 - praktičtí pomocníci, kteří převezmou kontrolu nad vaším chrupem.

Pro dokonale čisté zuby sáhněte po elektrickém kartáčku Panasonic EW-DC12 určenému pro jemné čištění a odstranění veškerého skrytého plaku a bakterií. Nabízí tři unikátní funkce: extra jemné čištění, sonické vibrace díky lineárnímu motoru a horizontální pohyb podél dásní. Vyniká maximální efektivitou čištění, ale zároveň minimální zátěží na měkké tkáně v ústech. Jeho extra jemné štětinky o průměru pouhých 0,02 mm citlivě proniknou do parodontálních váčků a šetrně je vyčistí.

I čištění mezizubních prostor je prevencí proti parodontitidě. Pokud nemáte rádi zubní nit - např. kvůli obtížné manipulaci nebo kvůli možnému poranění dásně, ústní sprcha může být řešením právě pro vás. Nestačí zub čistit pouze na kousacích ploškách či na plochách směřujících vně a dovnitř úst, stejně důležité jsou i plochy těsně sousedící mezi zuby. Správná péče o tyto prostory se na zdraví zubů podepíše více, než si myslíme. Proto se zcela určitě i péče o tyto obtížněji dostupné prostory vyplatí. S ústní sprchou Panasonic EW1511 to ale nebude žádný problém, a to díky rázové vlně, která účinně řeší odstranění odolných zbytků jídla i v těch nejméně dostupných místech ústní dutiny, a lze ji nastavit na jednu z pěti úrovní intenzity čistění, s tlakem až 647 kPa.

Díky výkonné vodní trysce s ultrazvukovou technologií navíc dokáže odstraňovat plak nejen z parodontálních váčků, ale i na povrchu zubů. Ústní sprcha Panasonic takto skvěle doplňuje účinný elektrický kartáček a přispívá k prevenci ochrany chrupu před poškozením.

Tak oslňte své okolí zářivým a zdravým úsměvem! S Panasonic to nikdy nebylo snadnější.

Panasonic ústní sprchu EW1511W503 a elektrický kartáček EW-DC12 pořídíte na shop.panasonic.cz