Krásné přírodní řasy? Víme, jak na to!

04.03.2023

Krásné a výrazné řasy jsou snem mnoha žen. Přestože různé produkty na líčení zvládnou ledacos, není nad to, když máte takové řasy přirozeně. Matka příroda však takové řasy nenadělí každému. Chtěli byste své řasy podpořit a přiblížit se tak vysněnému ideálu? Nezoufejte, existuje cesta, jak si dopomoci k žádoucímu výsledku sama! A jak tato cesta vypadá, jsme se zeptali Kateřiny, produktové specialistky kosmetiky RevitaLash.

1) Co byste poradila čtenářům, kteří chtějí mít své přírodní řasy výraznější?

Pokud chcete od svých řas více, je třeba intenzivně podpořit jejich výživu. Na zvýraznění řas existují různé kosmetické zákroky jako lifting řas, kleštičky nebo nalepovací řasy… to všechno jsou pomocníci, jejichž služeb můžete při zvýrazňování očí využít. Všechny ale mají společné, že řasy také zatěžují. Proto doporučuji řasy vyživovat, obzvlášť v případě, kdy některý z těchto produktů nebo služeb využíváte.

2) A co možnosti prodloužení řas?

Ano, pochopitelně je tu možnost nechat si řasy prodloužit v profesionálních salonech. Nicméně pamatujte, že pokud jsou vaše řasy slabé, technika lepení řasy na řasu pro ně bude představovat velkou zátěž. Až se jednou rozhodnete ty umělé nedoplňovat a vrátit se ke svým přírodním, je velmi pravděpodobné, že budou v ještě horším stavu, než byly původně. Nejelegantnějším řešením tak jsou speciální přípravky, které si můžete snadno aplikovat sama a v pohodlí domova – například vyživující séra na řasy. Účinky se však mohou lišit.

3) Jaké produkty byste tedy čtenářům doporučila?

Na trhu je dostupné velké množství takových produktů a vyznat se v nich není jednoduché. Poohlédněte se po ověřených přípravcích, které jsou bezpečné a ověřené lékaři. Přece jen jsou oči jednou z nejvíce citlivých částí. Přesně tyto podmínky splňuje sérum na řasy, které je přímo vyvinuté očním lékařem a na českém trhu je již deset let. Sérum na řasy RevitaLash® Advanced původně vyvinul oční lékař Michael Brinkenhoff pro svou ženu, která během léčby rakoviny přišla o své dříve krásné řasy. Ačkoliv šlo původně o dárek pouze pro jednu ženu, stal se poté dárkem pro všechny ženy na světě, které chtějí mít krásné a zdravě vypadající řasy. Dnes už se naše sérum prodává ve více než 70 zemích světa.


4) Je sérum RevitaLash® Advanced vhodné i pro citlivé oči?

Ano, sérum můžete používat i pokud máte citlivé oči. Pokud je vaše citlivost ale vyšší, doporučujeme pro tyto případy využít naši novinku - sérum na řasy vhodné pro citlivé oči. Novinka RevitaLash® Advanced Sensitive je určeno speciálně pro zákazníky s citlivým očním okolím. Prodej této novinky jsme zahájili v lednu a už nyní se setkáváme s nadšením u našich zákazníků. Sérum na řasy obsahuje pouze šetrné složky, je hypoalergenní a nedráždivé.

5) Jak jste se dostala ke kosmetice RevitaLash Cosmetics?

Na mé začátky s RevitaLash Cosmetics si vzpomínám naprosto přesně, nastoupila jsem totiž v průběhu největší kampaně roku #POZORNAPRSA. První dny v nové práci tedy byly velmi divoké, ale vzhledem k této krásné kampani jsem si je i přes to skvěle užila.

6) Čeho se kampaň #POZORNAPRSA týká?

Značka RevitaLash Cosmetics se věnuje problematice rakoviny prsu, jelikož spoluzakladatelka naší značky Gayle sama s touto zákeřnou nemocí bojovala. Jako hrdí distributoři nejen značky RevitaLash Cosmetics jako takové, ale také jejich hodnot a přesvědčení, se proto aktivně zapojujeme do podpory vybraných organizací jako Mamma HELP nebo Aliance žen s rakovinou prsu, které se věnují pacientkám s touto nemocí. V rámci naší každoroční kampaně #POZORNAPRSA se nám podařilo zorganizovat již několik charitativních událostí.

7) Zmiňovala jste několikrát vašeho zakladatele a jeho ženu, kdy a jak přesně tedy značka RevitaLash Cosmetics vznikla?

Značka RevitaLash Cosmetics vznikla v roce 2006 v Kalifornii. Náš zakladatel, oční lékař Michael Brinkenhoff, chtěl vytvořit speciální dárek pro svoji nemocnou ženu Gayle, která se zotavovala po boji se zákeřnou rakovinou prsu. Doktor se snažil najít způsob, jak Gayle pomoci a opět dát její řasy do pořádku. A tak vzniklo sérum na řasy RevitaLash® Advanced, které jeho ženě pomohlo navrátit nejen krásné řasy, ale především sebevědomí. Firma RevitaLash Cosmetics tak už od svého vzniku věnuje svůj čas, energii a finanční zdroje na boj proti rakovině prsu. (Vymazali jsme větu o chemoterapii)

8) Jaké další produkty nabízíte?

Nejznámějším produktem je již zmíněné sérum na řasy RevitaLash® Advanced. Avšak nečekaná účinnost a zájem ostatních přiměl našeho zakladatele, aby začal vyvíjet celou kolekci těchto produktů, které jsou nyní nabízeny ve více než 70 zemích světa. Kromě produktů na řasy v nabídce naleznete také pečující produkty na obočí, vlasy a produkty na líčení.

Příběh kosmetiky RevitaLash Cosmetics a jejich produkty naleznete na www.revitalash.cz