Krásné rty symbol mládí, ženskosti a smyslnosti

24.05.2022

Rty patří mezi sexuální "zbraně" ženy a aniž si to uvědomuje zvyšují nebo snižují její sexuální přitažlivost a u starších žen zvyšují nebo snižují jejich krásu. Jen samotné zvětšení ale neřeší jejich krásu či mladistvost. Někdy velké zvětšení může způsobit, že žena místo sexy působí lacině. A když kolem velkých rtů jsou navíc ještě vrásky v obličeji nebo výrazné líčení tak žena může vypadat starší.

Když jsou rty vysušené a mírně vrásčité tak dělají i mladší ženu starší a naopak svěží, hydratované a pěkně tvarované rty působí mladistvým dojmem i na starší ženě.

V dnešní době můžeme mít krásné, svěží a hydratované rty zcela běžne. Existuje na to několik omlazujících a zvětšujících technik. Navíc i 24 hodin nalíčené díky PMU rtů.

Vlevo před všemi procedurami žena 53 let a vpravo po 4 procedurách 4D RTY:  Mikrojehličkování, Výplně, PMU rtů a Mikrojehličkování rtů
Vlevo před všemi procedurami žena 53 let a vpravo po 4 procedurách 4D RTY: Mikrojehličkování, Výplně, PMU rtů a Mikrojehličkování rtů

Jak tedy OMLADIT A OZDRAVIT RTY?
Idální je mít několik výživných balzámů sebou, v kabelce, u počítače, na nočním stolku.

Pro regeneraci je skvělá mast Infadolan s vitamíny A a D v lékárnách.

Rtům dopřejte také peeling rtů třeba i každý týden nebo dle potřeby.

Pro znovunastartování kolagenu jsou skvělé tepelné procedury Thermage nebo Radiofrekvence.
S přístrojem Thermage mám skvělé zkušenosti tím vždy začínám. Pak následuje Mikrojehličkování rtů s kyselinou hyaluronovou nebo výplně. Pro trvalost PMU rtů, který vydrží cca 4 roky.

Tyto 4 procedury na rtech nazývám 4D rty, ale samozřejmě můžete mít i jakoukoliv proceduru i jednotlivě.

Přeji Vám hodně úspěchů a radostí s novými rty.

Vaše Lipartist Kateřina Schlossserová, 55 let