KREATIV

15.09.2023

Přijďte vyzkoušet nejrůznější techniky tvoření, načerpat inspiraci na vánoční dárky a nakoupit zásoby kreativního materiálu, pomůcek a originálních výrobků českých tvůrců. V pátek 10. a sobotu 11. listopadu od 10:00 do 18:00 na Černé louce v Ostravě.

Prodejní výstavy Kreativ se pravidelně účastní přes 100 vystavovatelů, kteří představují pestrou škálu materiálů ke tvoření a také to nejlepší ze své tvorby. Na výstavě budou probíhat různé workshopy a dílničky pro děti i dospělé. Bude se malovat, drátkovat, háčkovat, šít, vyrábět dekorace, mandaly, mýdla, zdobit keramika, zkrátka tvořit!

Kreativ nabízí široký sortiment materiálů a pomůcek určeného ke tvoření jako jsou korálky, komponenty, látky, příze, kamínky, polymerové hmoty, suroviny pro výrobu svíček, floristický materiál aj. Nechybí šicí stroje, vyšívací stroje, umělecké hobby štětce, fixy, razítka a mnoho dalšího.

Autorskou a originální tvorbu představí tvůrci originální módy a módních doplňků, šperků a bižuterie, kresby i dekorací. K zakoupení jsou i hotové handmade výrobky ze dřeva, dekorační a drátované předměty, krajky, výrobky z keramiky, přízí, skla…

Součástí výstavy Kreativ bude také doprovodný odborný seminář pro pedagogy.

Novinky a více informací najdete na www.kreativostrava.cz