Kříšťálové dárky k Valentýnu. Láska ve všech barvách

25.01.2022

Láska nepotřebuje definici. Ať už máte rádi kohokoliv a cokoliv, oslavte všechny možné formy pozitivních emocí a radosti. Oslavte přátelství, rodinu, zkušenosti nebo klidně přírodu. Vyjádřete svůj cit křišťálovým dílem, které vám bude ty nejcennější vztahy připomínat s každým pohledem. Moser představuje tipy na čtyři křišťálové dárky, kterými uděláte radost na celý život.

Křišťálové srdce: láska ve všech barvách

Ve valentýnské nabídce nemůže chybět symbol pravé lásky. Mít na dlani křišťálové srdce je nejen vzácné, ale i stylové. Svou něžnou barevností symbolizuje čistý cit, zatímco precizní brus a lesk připomínají jeho výjimečnost. Moser nabízí dekoraci hned v několika velikostech a barvách. Která bude ta pravá?

Stones: vybroušený diamant pro vaše milované

Elegantním vyznáním lásky může být i věnování nadčasové, minimalistické vázy Stones. Ta připomíná dokonale vybroušený diamant, který z každého úhlu nabídne novou podívanou. I pouhý pohled na dokonalost moserovského křišťálu dokáže rozbušit nejedno srdce.

Lady Hamilton: připijte si na svou lásku

Pozvedněte sklenice na šampaňské z kolekce Lady Hamilton a připijte si na váš vztah. Se sklenkami Lady Hamilton budete mít pocit dokonalého slavnostního okamžiku. Dopřejte sobě i svým blízkým jedinečný pocit, který si zasloužíte. Na zdraví a vaši lásku!

My Moser: vaše vlastní srdce

Překvapte své milované vlastním unikátním dárkem. Můžete jej navrhnout a personalizovat pomocí online konfigurátoru My Moser na webových stránkách společnosti. Pro příležitost oslavy svátku sv. Valentýna můžete dekorovat své dílo jemným motivem srdce.

Všechny kolekce a díla Moser jsou vyrobena z bezolovnatého českého křišťálu, ručně foukaného, broušeného a zdobeného v karlovarské sklárně Moser. Podrobnější informace naleznete na www.moser.com a zakoupit je můžete jak na této webové adrese, tak v prodejních galeriích v Praze v pasáži Černá Růže, Na Příkopě 12 nebo na Staroměstském náměstí 15.