Revoluční způsob tvarování celé postavy pomocí nové technologie Wonder Axon

16.08.2023

Budujte svaly a spalujte tuk za 25 minut!

WONDER AXON je první a jediné estetické zařízení, které kombinuje během jednoho ošetření několik mimořádných technologií, pro ještě lepší a rychlejší výsledky:
1. Fokusované elektromagnetické pulzy
2. Selektivní neurostimulaci vysoké intenzity
3. Monopolární radiofrekvenci

Technologie WONDER AXON je první a jediné estetické zařízení, které kombinuje fokusované elektromagnetické pulzy, selektivní neurostimulaci a monopolární radiofrekvenci. Jedná se o nejsilnější technologii pro spalování tuku a budování pevného těla vůbec. Neuvěřitelných 60 000 svalových kontrakcí za 25 minut aktivuje svaly nad rámec jakékoliv fyzické aktivity a zaměřuje se na ztrátu tuku v oblasti kolem svalu.

WONDER AXON je přístroj pro tvarování celého těla bez operace a bez bolesti. Všechny současné dostupné terapie pro modelaci těla ošetřují pouze pokožku a redukují tuk, ale WONDER AXON cílí na skutečnou podstatu věci – fyziologii celého těla.

Pouhých 25 minut na lehátku s technologií WONDER odpovídá 3 až 5 hodinám intenzivního tréninku v posilovně. Během jediného ošetření dokážete posunout hranice fyzických možností a výsledkem je:
• Výrazný úbytek tuku
• Zpevnění celého těla
• Ztráta kilogramů
• Odstranění celulitidy
• Zvednutí hýždí
• Vyrýsované břicho
• Zpevnění pánevního dna

WONDER je vhodný pro všechny typy postav a umožňuje růst svalů a spalování tuků zároveň v šesti aktivních zónách – paže, břicho, boky, hýždě a přední a zadní stehna.

Jedním z nejžádanějších ošetření posledních dvou let je lifting hýždí. S přístrojem WONDER AXON dokážete nemožné a můžete si dopřát skutečný nechirurgický lifting hýždí s opravdu viditelným efektem, kterého dosáhnete během pár sezení v rozmezí 2 až 4 týdnů.

Celulitida, strie a povislá pokožka jsou viditelně redukovány a pokožka je hladká a svaly stehen a hýždí jsou zpevněné. Výsledky jsou opravdu překvapivé.

Radikální redukce tuku v oblasti břicha i boků a zároveň vybudování pevného břišního svalstva – to je nyní opravdu realita! Kromě estetického efektu je také významný efekt při posílení svalů středu těla a zpevnění svalů pánevního dna.

WONDER – představuje skutečnou estetickou budoucnost.

WONDER TECHNOLOGY
www.wonder-technology.cz
info@wonder-technology.cz
Tel: +420 608 967 078
Vrážská 73/10
Praha-5 Radotín 153 00