Kukuřičné bezlepkové křupky pro děti od pana Křupky

16.09.2021

Křehké a nadýchané kukuřičné křupky bez soli REJ od pana Křupky - výrobek z přirozeně bezlepkových surovin vhodný jako alternativa různých snacků, vhodný pro děti již od kojeneckého věku jako svačinka, která je zasytí i zabaví např. při cestách autem, v kočárku apod. A složení? Jednoduché, jen kvalitní kukuřičná krupice a pár kapek řepkového oleje!

Skvělou alternativou křupek jsou i dlouhé kukuřičné tyčky stejné receptury. Dětem se výborně drží a ještě lépe papají. Výrobky jsou vhodné pro děti již od 6. měsíce věku.

Novinkou podzimu jsou originální křupky s mrkví a ananasem nebo banánové. Tyto křupky pro děti od jednoho ruku, mohou tedy mlsat ovocné křupky s chutí a bez starostí se složením.

Pro větší děti je v nabídce řada zajímavých chutí - jahodové, pomerančové, banánové s čokoládou a nebo jen lehce solené. Celý sortiment společnosti obsahující i cereální sušenky a další zajímavé produkty najdete na eshopu www.rejfood.cz .

KUKUŘIČNÉ KŘUPKY PANA KŘUPKY ZÍSKALY BRONZ V SOUTĚŽI MAMA VOLBA 2019 A ZLATO V ROCE 2020!

Nyní můžete s křupkami vyhrát skvělé ceny ve velké soutěži, která trvá až do poloviny září. Hrajeme o koloběžky a odrážedla Yedoo, celodenní rodinné vstupenky do Aquapalace Praha, plyšáky pan Křupka a hlavní cenou je úžasný rodinný pomocník do kuchyně Thermomix od Vorwerk. Tak neváhejte a pusťte se do soutěžení.