Kurz vaření? Kulinářský zážitek, který baví a spojuje – jednotlivce, děti i týmy!

15.01.2024

Stejně jako televizní pořady o vaření, tak i kuchařské kurzy se staly velkým hitem posledních let. Svědčí o tom i největší škola vaření Chefparade, která působí na trhu již více jak 15 let. Každý měsíc nabízí přes 60 různých kulinářských kurzů – a to jak pro děti, tak dospělé. Výběr je široký – od oblíbeného kurzu přípravy sushi, steaků či asijské kuchyně, přes méně obvyklé, a přesto tradiční kuchyně jako je balkánská nebo turecká, až po kurzy pečení makronek a zdobení dortů.

Kurzy vaření v Chefparade jsou opravdu pro všechny – pro zkušené kuchaře i ty, jejichž největším dosavadním výtvorem byl možná jen toast s marmeládou! I pro malé kuchtíky, kteří doma rádi pomáhají při vaření, je Chefparade ideálním místem. Děti si v kurzu vyzkouší jednoduché recepty a získají dovednosti, které budou moci využít i doma. Vaření s maminkou doma je prima, ale vařit (téměř) sám s šéfkuchařem a dalšími dětmi? To je teprve zážitek!

Společné vaření totiž baví a spojuje – to platí nejen pro kurzy pro jednotlivce, ale také (a možná hlavně) pro firemní akce. Pokud hledáte zajímavý teambuilding nebo inspirativní místo pro týmový brainstorming, zkuste si přijít "zavařit". S vařečkou v ruce se totiž nejlépe prolamují korporátní ledy! Využít k tomu lze vzdušné kuchařské studio v Praze nebo se maximálně "odpojit" na rustikálním statku nedaleko Mladé Boleslavi. Právě zde se totiž nabízí kurzy outdoorového vaření na čerstvém vzduchu, kde si lze například upéct chleba ve venkovní kamenné peci, uvařit trampský guláš v kotlíku na otevřeném ohni či připravit brambory v popelu, které chutnají jako z dob dětství. A na takový teambuilding se nezapomíná.

Více informací na chefparade.cz