Kvalitní dlažby pro vaši terasu

17.08.2023

Zahrada i terasa jsou bez pohodlné a kvalitní dlažby nemyslitelné. Současná dlažba se ale výrazně liší od té, kterou najdeme v atriu antického paláce anebo kolem vily Tugendhat. Módní trendy totiž zasahují i do tak stabilního odvětví, jako jsou exteriérové betonové dlažby.

Kvalitní exteriérové dlážděné povrchy se nejčastěji používají v těsném sousedství domu – na terasy nebo zahradní chodníky či příjezdové cesty. Co se vzhledu, odolnosti i udržitelnosti týká, betonové dlažby svými užitnými vlastnostmi rozhodně přesvědčí nejednoho z nás. Jakou dlažbu si z nabídky vybrat závisí jen na individuálních preferencích. Navrhnout si konečný vzhled vlastní terasy či příjezdové cesty z nabídky společnosti Semmelrock můžete sami ve svém tabletu či smartphonu pomocí šikovné aplikace GardenVisions.

Venkovní dlažba a zeleň patří k sobě. Velice oblíbená dlažba Citytop Grande kombi nejenže povrch zpevní, ale odpovídá i momentálním trendům velkoformátové dlažby. Mimo to patří do produktové řady Citytop a dá se perfektně kombinovat se všemi prvky této skupiny, jako je např. dlažba Citytop Elegant kombi, Citytop schod a ekologická dlažba Citytop Eko kombi.

Noblesu a eleganci zajistí betonové dlaždice a dlažby La Linia, které disponují přirozeným vzhledem díky jemně vymývanému povrchu, který je tvořený drtí z přírodních kameniv. Jejich předností je mimořádně vysoká pevnost a odolnost proti opotřeben,í ale také jemný lesk povrchu.

Unikátní strukturovaný povrch dlaždic řady Bradstone dodá terase jedinečnou atmosféru letní dovolené u Středozemního moře. Vzhled přírodního kamene je umocněný nepravidelným reliéfem. Pro uživatele disponuje praktickými vlastnostmi, především mrazuvzdorností. Různé formáty dlaždic Bradstone nabízejí rozmanité možnosti pokládky a spolu s ploty, obrubníky a schody umožní docílení opticky uceleného vzhledu zahrady.

Moderní architekturu podpoří přítomnost designové dlažby CARAT santino s jemnou reliéfní strukturou, která je velmi příjemná při chůzi naboso. Velkorysý formát a 2 barevné varianty skvěle zapadají do minimalisticky řešeného prostředí. Tato dlažba se snadno udržuje díky povrchové úpravě Semmelrock Protect Plus.

Více z nabídky dlažeb i dalších produktů najdete na www.semmelrock.cz