Kvalitní rukavice z Dobříše

08.11.2022

Firma NAPA Dobříš s.r.o. byla založena v roce 1993 a dnes je největším výrobcem klasických a řidičských rukavic v České republice. Firma navázala na dlouholetou tradici výroby rukavic v Dobříši.

Při výrobě jsou dodržovány staré rukavičkářské výrobní postupy, rukavice se šijí na původních klasických rukavičkářských strojích nebo je šijí zkušené šičky ručně.

Kromě klasických rukavic firma nabízí i např. dlouhé rukavice do opery, rukavice s kožešinovou manžetou nebo luxusní ručně šité kožešinové rukavice. Standardní nabídka osvědčených vzorů rukavic je neustále doplňována o nové modely, které jsou v souladu s módními trendy a požadavky zákazníků, ať už se to týká typu a barevnosti materiálů, druhu šití nebo podšívek.Firma NAPA vychází vstříc i zákazníkům, kteří se chtějí odlišovat a mít rukavice naprosto originální. Pro ně je připravena možnost výroby rukavic na zakázku a na míru dle jejich požadavků a představ. Této služby využívají i zákazníci s atypickými rozměry prstů, či rukou, pro které je jinak obtížné rukavice v obchodní síti koupit.

V posledních letech jsou velice oblíbeny rukavice řidičské, a to nejen u majitelů veteránů a moderních vozů, ale nosí se i jako módní doplněk. U řidičských rukavic roste poptávka po rukavicích s podšívkami s částicemi stříbra NanoAg.

Firma své produkty dodává nejen do maloobchodních prodejen v České republice, ale také exportuje do  zahraničí. Nedílnou součástí prodeje je vlastní internetový obchod www.kvalitnirukavice.cz a podniková prodejna v sídle firmy v Dobříši.

Důvěru obchodních partnerů a zákazníků si firma získala nejen kvalitou svých výrobků, za kterou stojí  tým zkušených a pečlivých pracovníků, ale i vstřícným přístupem firmy ke svým zákazníkům, kde je nejvyšší
prioritou spokojenost zákazníka.

Dnes je firma NAPA Dobříš v rukavičkářském oboru pojmem, který všechny pracovníky těší, ale i zavazuje.

www.kvalitnirukavice.cz