Květiny od srdce…

17.03.2023

Proč květiny od srdce?
- protože do květiny pro Vás dám celé své srdce
- protože jste ke mne srdečně zváni
- protože se s Vámi chci srdečně zasmát

A chci tu pro Vás být, když vaše srdce jásá, když bolí, když vzrušením tepe nebo bezmezně zebe…
" Chci, aby Květiny od srdce nebyly jen obyčejným květinářstvím, ale i místem potkávání a radování, místem, kde můžete své srdce potěšit"

Své vysněné květinářství jsem otevřela 5.10.2020, ano v době Covidu, ve složité době, proti všemu a možná i proti všem. Nebylo to jednoduché a není to jednoduché. Ale má nevědomost do čeho jdu bylo velké plus a udělala bych to znovu.

Má snaha vše dělat trochu jinak se pomalu vyplácí. Zakládám si na přátelském někdy až rodinném duchu obchodu, vyjít vstříc jakémukoli přání Vás zákazníků.

Dát každému pocit, že je jedinečný, protože je jedinečný.

Dát každému čas ze svého času, vyslechnout a pamatovat si která žena daného muže, milence, přítele... má ráda jaké květiny a naopak. Pamatovat si tváře, styl vazby, přání – to je to co zákazník u toho, kdo je na druhé straně pultu ocení.

Vázat květiny jsem se naučila sama, postupně...vlastně to přicházelo tak nějak přirozeně, protože srdcem!Miluji rozmanitost, barevnost přírody a snažím se nabízet a tím i vystoupit ze zajetých kolejí mužů i žen ve výběru květin pro své milé a nejbližší.

Nabízím vazby na všechny druhy oslav, osázení truhlíků, poradím s pokojovými květinami, pomohu s interiérem.

Obchod má nádherné prostory s velkolepým, stolem u kterého není problém posedět u kávy či malé sklenky něčeho ostřejšího. Nebo se můžete posadit v menším salonku s přítelkyní a mezitím vybrat drobné či větší dárky a probrat u toho...třeba jaké květiny vybrat na zahradu.

A pokud plánujete svatbu jsem jedno velké ucho, otevřené srdce všem Vašim přáním, protože:

Když nám je 5 let chceme být princezny
Když nám je 15náct chceme být všechno, jen ne princezny
Když nám je 25 let vyhlížíme prince na bílém koni
V 35 chceme ...hlavně ať už to přijde
Když to přijde, měly by jste se cítit jako princezny.
Já vám to splním. Ráda si s Vámi sednu a proberu všechna Vaše přání ohledně květinové výzdoby od květiny pro nevěstu, maminky, družičky, náramky...výzdobu stolu..prostě Svatba od A po Z. Není nic co bych nesplnila( v oboru květin )..o zbytek se postará manžel. Těším se na každou z Vás ať už plánujete svatbu či jinou oslavu

Vaše květinářka Jana s otevřeným srdcem a hlavně úsměvem na tváři.

www.kvetinyodsrdce.cz