Lady Dreams značka erotických pomůcek pro ženy

18.03.2023

My ženy jsme něžná stvoření, ale dokážeme být i pěkné dračice. Někdy jsme náladové a hádavé, jindy přítulné a hravé. Někdy jsme skromné, jindy si rády dopřejeme trochu luxusu. A pro všechny z nás je tady značka erotických pomůcek Lady Dreams.

Lady Dreams si zamilujete

Erotické hračky Lady Dreams jsou navrženy přesně na míru ženám a jejich sexuálním potřebám. Z širokého sortimentu si vybere každá žena. Lady Dreams přináší zajímavé erotické pomůcky dívkám, které jsou teprve na začátku sexuálního života i zralým ženám, které už vědí, co chtějí. Značka Lady Dreams je k dostání exkluzivně v Erotic City a u vybraných partnerů.

Vibrátory Lady Dreams

Vibrátory prošly za poslední léta velkou proměnou. Vibrátory jsou většinou dobíjecí a vyrobené z kvalitnějších materiálů. Mimo klasických vibrací nabízí i různé vibrační programy, díky kterým je stimulace zajímavější a více vzrušující. I tvary se změnily a přibyly další funkce. Vibrátor Dario je například zahnutý a lépe se s ním cílí na bod G. Vibrátor Morfeus má přirážecí funkci, a navíc výstupek na klitoris.Duální vibrátor Jacobo vyniká nejenom dvojitou stimulací, ale především poklepovou funkcí na bod G. Párový vibrátor na dálkové ovládání Marlon se dá použít při milování.

Masážní hlavice Lady Dreams

Masážní hlavice patří mezi výraznější erotické pomůcky pro ženy. Některé ženy díky nim dosahují silných i mokrých orgasmů. Masážní hlavice mají úžasné vibrace a zajímavé vibrační programy. Pokud se přiloží na klitoris, je to silný zážitek. Novinkou je velká masážní hlavice Emma a menší Siri. Obě se spolehlivě postarají o vzrušující chvíle.

Lady Dreams ukrývá více pokladů pro zpestření milostného života o samotě i v páru. Dnes už není tabu ani anální stimulace nebo dvojitý průnik. Stále více jsou oblíbené vibrační kuličky a vajíčka na dálkové ovládání pro dráždivé hrátky ve společnosti. Nebo venušiny kuličky pro posílení pánevního dna. Pro každou ženu je vzrušující něco jiného a není třeba v sobě sexuální potřeby potlačovat, spíš naopak. Podpořte svoje libido, v prodejnách Erotic City vám s výběrem vždy rádi a dobře poradí.