Ladylab představuje beauty produkt LADY COLLAGEN – mořský kolagen nejvyšší kvality

26.01.2023

Česká značka Ladylab, která se zaměřuje na doplňky stravy ušité na míru ženskému tělu, má v nabídce i celou řadu beauty produktů. Tím nejoblíbenějším je bezesporu LADY COLLAGEN My Beauty - mořský kolagen nejvyšší kvality, který je nabízen v několika příchutích.

Lady Collagen My Beauty patří mezi hydrolizované kolageny, navíc obohacené o vitamin C, a proto se dobře vstřebává a působí přesně tam, kde má. Na naše tělo má kolagen mnoho pozitivních účinků.

Věděly jste, že pomáhá proti celulitidě? Kožní buňky jsou až ze 70 % tvořeny kolagenem, dalo by se tedy říct, že je základní stavební jednotkou kůže. S věkem kolagenu v pleti ubývá, a i to má za následek vznik celulitidy. Když budeme tělu kolagen dodávat, zlepší se stav i naší celulitidy.

Méně vrásek, lepší regenerace, pevnější a hydratovaná pleť. Kolagen si naše tělo umí tvořit v dostatečné míře jen do určitého věku, proto je důležité začít kolagen doplňovat včas.

Pokud vás trápí roztřepené a křehké nehty, pak i pro vás je kolagen to pravé. Jeho pravidelné používání se projeví i na kvalitě vašich vlasů, které budou dobře vyživené a lesklé a budou se méně lámat.

Nejen sportovkyně, ale všechny aktivní ženy ocení účinky kolagenu na klouby, kosti a chrupavky.

Lady Kollagen My Beauty je k dostání ve třech chutných příchutích, jahoda, třešeň a citrus. Je slazen pouze přírodní stévií a neobsahuje žádný přidaný cukr. Jeho použití je jednoduché, stačí rozpustit odměrku kolagenu v čisté vodě nebo ve vašem oblíbeném studeném nápoji jako je džus nebo minerální voda. Balení vám vystačí na měsíční kůru.

Proč používat Lady Collagen My Beauty

• kolagen pomáhá zlepšovat stav celulitidy
• působí pozitivně na kůži a všechny její nedostatky
• přispívá ke krásné, zářivé a mladistvé pleti
• působí na kvalitu a pevnost nehtů a vlasů
• zlepšuje stav kloubů, kostí a chrupavek
• s věkem klesá produkce kolagenu, a proto je potřeba ho doplňovat
• kolagenovým drinkem doplníš tekutiny

Cena Lady Kolagen My Beauty: 890 Kč (balení 160 g)
Prodej: www.ladylab.cz