LaVita – první volba při únavě

12.02.2024

Cítíte se vyčerpaná a bez energie, přestože chodíte do postele celkem brzo? Možná k obnovení sil nepotřebujete jen kvalitnější spánek, ale taky dostatek vitamínů a stopových prvků.* Bez komplexního zásobování se totiž podle odborníků naše buňky neobejdou.

"Mikronutrienty, tedy vitaminy a stopové prvky, fungují ruku v ruce," říká odborník na mikronutrienty a autor mnoha odborných knih Uwe Gröber. "Doporučuju každému, aby každý den dbal na co nejpestřejší přísun všech vitaminů a stopových prvků." Ke snížení únavy přispívají zejména železo, kyselina listová, hořčík, niacin a vitaminy C, B2, B12 a B6.

Mnoho odborníků proto doporučuje tekutý mikronutriční koncentrát LaVita z ovoce, zeleniny, bylin a rostlinných olejů. Produkt vyvinutý bývalým vynikajícím hokejistou Gerdem Truntschkou kombinuje více než 70 přírodních surovin a všechny důležité vitaminy a stopové prvky. A to vše na jedné jediné lžíci.

LaVita se v Bavorsku vyrábí již 25 let. Za ta léta je více než důkladně vyzkoušená a prověřená. Přes 40 000 pozitivních recenzí na internetu potvrzuje, kolika lidem dennodenně pomáhá.

LaVita je přírodní produkt – bez konzervačních látek a dalších přísad jako jsou umělá sladidla, barviva nebo dochucovadla. Nepřidává se do ní žádný cukr, nenajdeme v ní ani lepek, laktózu nebo GMO. Aby se k zákazníkům dostala vždy co nejčerstvější a v plné síle, je k dostání pouze přímo od výrobce.

Dobrý den začíná s LaVitou

LaVita nejen, že dobře chutná, ale její užívání je i velmi jednoduché: zamíchat jednu lžíci koncentrátu do sklenice vody a vypít. Dejte si každé ráno sklenici LaVity a vaše tělo dostane každý den vše potřebné pro více energie* a stabilní imunitní systém**.

www.lavita.cz


*Energie: LaVita obsahuje železo, kyselinu listovou, hořčík, niacin, vitamín C a vitamíny B2, B12 a B6, které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání.

**Imunitní systém: LaVita obsahuje železo, vitamíny C, A, D, B6, B12, kyselinu listovou, měď, selen a zinek, což jsou všechny relevantní mikronutrienty, které přispívají k normální funkci imunitního systému.