Lázně Jáchymov – ze sjezdovky do wellness.

15.11.2022

Kam vyrazit s rodinou za zimním dobrodružstvím a zároveň si užít i vzácných chvilek odpočinku? Dopřejte si wellness pobyt v Lázních Jáchymov.

Prožijete nezapomenutelné dny plné zážitků a relaxace, a to za každého počasí.
Nechte se hýčkat v hotelu Astoria!

Hotel Astoria je správná volba pro všechny, kteří chtějí relaxovat ale i trávit čas v přírodě a zažít trochu adrenalinu.

Hotel se nachází přímo v srdci Jáchymovských lázní. Moderně zařízené pokoje a rodinné apartmány nabízí svým klientům veškerý komfort. Pouhé 3 kilometry od hotelu se nachází dolní stanice lanovky Skiareálu Klínovec, který je jedním z největších lyžařských středisek v Čechách. Rodiny s dětmi zde mohou využít lyžařskou školku či oblíbený snowtubing na Božím Daru.

Po celém dni na vymrzlé sjezdovce si lyžaři mohou odpočinout v Lázeňském centru Agricola, které se nachází přímo naproti hotelu Astoria. Děti ocení především tobogán a bazén, rodiče lázeňské i wellness procedury. Společně si pak všichni mohou dopřát solnou jeskyni nebo unikátní procedury levanduli Chodouňskou, která působí blahodárně na celý organismus. Jedinečný zážitek umocní návštěva Saunového dolu, komplexu několika saun, který nemá v České republice obdoby. V něm najdete esenciální parní saunu se 100% vlhkostí, infrasaunu se solným panelem, voňavou bylinkovou saunu nebo finskou saunu s teplotou v rozmezí 80 a 100 °C, díky které posílíte organismus a celkovou imunitu. To vše v prostředí, které Vám představí kouzlo zdejších hornických památek zapsaných, na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

S dětmi do aquacentra Agricola

Za hezkého počasí budete mít zřejmě chuť strávit co nejvíce času na čerstvém horském vzduchu. Počítejte ovšem s tím, že přijedete-li s dětmi, minimálně první den se daleko od hotelu nedostanete. Aquacentrum Agricola s brouzdalištěm a super rychlým tobogánem Vaše děti určitě zabaví. Je tu však něco i pro ty, kteří preferují teplejší vodu a trochu toho relaxu. Vodu o teplotě kolem 32 °C naleznete v rehabilitačním bazénku. Ještě teplejší jsou dvě vířivky, kde si za doprovodu hojného bublání skutečně odpočinete. Vyzkoušet tu můžete také úžasný, a hlavně velmi zdraví prospěšný Kneippův chodník, kde za pomoci chůze po oblých kamíncích, střídaní studené a teplé vody aktivně stimulujete krevní oběh.

Už víte, kam se vydat? Využijte wellness balíčků za zvýhodněnou cenu na www.laznejachymov.cz.