LÁZNĚ LEDNICE - Lázeňský dům Perla

10.10.2022

Nejmladší léčebné lázně v České republice, Lázně Lednice, lázeňský dům Perla byly zasazeny přímo do srdce překrásné přírody Lednicko-valtického areálu, který je od roku 1996 zapsán na seznam UNESCO. Lázně Lednice využívají ke své léčbě přírodní léčivý pramen, jodobromovou minerální vodu, která svým složením připomíná "Mrtvé moře" a má vynikající léčebné účinky. Tento jedinečný třetihorní léčivý pramen v lázeňském domě aplikují ve formě koupelí.

Jodobromová solanka, která se svým obsahem jódu, přesahujících 30 mg/l, řadí k nejkvalitnějším svého druhu v Evropě je v lázních přihřívána na teplotu 35-37°C a dle pokynů ošetřujícího lékaře je aplikována. Během koupele, trvající 20 minut, dochází k vypařování jódu do ovzduší a je tak obohacováno jodové mikroklima, které svým obsahem jódu převyšuje přímořské oblasti. Ke vstřebávání jódu dochází inhalací, kůží a sliznicemi. Z léčebného hlediska je významný právě celkový účinek. Jodová voda je nejúčinnější balneologických prostředek k léčbě pohybového ústrojí, nemocí neurologických a gynekologických a také cévního systému. Jodobromová koupel má vynikající léčebné, protizánětlivé, preventivní, regenerační, ale i omlazující účinky.

Do všech částí budovy lázeňského domu Perla, je zajištěn bezbariérový přístup a vše najdete pod jednou střechou. Lázeňští hosté si užívají komfort v útulně vybavených dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Zdarma pak mají k dispozici župan, pantofle a přístup do rehabilitačního bazénu s teplotou vody 31°C. V letních měsících jsou vybrané pokoje vybaveny klimatizací. Restaurace poskytuje celodenní stravu, kavárna s venkovní terasou slibuje výbornou kávu či vínko. Zasedací místnost pro 40 osob lze využít pro workshopy a přednášky. Hosté mohou využít rovněž za poplatek prostornou tělocvičnu, fitcentrum, saunu a vířivku s protiproudem. Internetový a čtenářský koutek a Wi-Fi připojení jsou pro klienty zdarma.
Jednou z novinek lázeňského domu Perla je pobytový balíček Konopí pro vaše zdraví. Konopí má protizánětlivé, hojivé a antibakteriální účinky. Konopné procedury působí blahodárně na celý nervový systém, pokožku a pohybový aparát, jsou bez kontraindikací a neobsahují žádné psychotropní látky. V pobytovém balíčku na váš čeká perličková konopná koupel, konopná masáž nohou, jodobromové koupele a částečná masáž zad a šíje. Celý tento zázračný pobyt doplní masážní gel, jako dárek z lázní, pro úlevu od bolesti svalů a kloubů. Konopí, neboli "Zelené zlato" obsahuje vitamín E a celou řadu minerálů (hořčík, zinek, vápník) a enzymů, proto je součástí balíčku i pitný režim konopného čaje s konopným olejem Omega D3. Vyzkoušet sílu konopí můžete i bez nutnosti pobytu. Perla nabízí prostřednictvím denních lázní balíček Zelené zlato, obsahující konopnou masáž nohou a perličkovou konopnou koupel. Dopřejte si hodinku či dvě báječné relaxace a nechte se hýčkat o našich profesionálů.

Druhou novinkou letošního roku jsou obličejová ošetření luxusní kosmetikou GERnétic, jako součást vybraných tělových procedur, během kterých se naše profesionální lázeňské budou věnovat vaší pleti. Nejprve pleť vyčistíme za pomoci gelu s výtažky z mořských řas, poté ji lehce tonizujeme a naneseme luxusní masku s velkým množstvím aktivních látek, díky které bude pleť pevná a vitální. Následuje denní hydratační krém pro obnovu kožních buněk a revitalizaci. Výsledek celého obličejového ošetření je okamžitý a vaše pleť bude výrazně hladší. Pro ty, kteří si chtějí dopřát delší kosmetická ošetření, nabízíme Anti- Age a projasňující ošetření s hloubkovou péčí anebo mini kosmetické ošetření dle typu pleti. Více informací nabízíme na našich webových stránkách www.lednicelazne.cz