Lékařská kosmetická značka ENDOR Technologies® s patentovanou technologií nanočástic zlata s kyselinou hyaluronovou

06.03.2024


Technologicky unikátní španělskou lékařskou kosmetiku ENDOR vyvinul Lékařský institut v Barceloně (Centrum Médico de Teknon) po 9 letech výzkumu, který se specializuje na výzkum nanotechnologií v medicíně.

Všechny produkty ENDOR® prošly dvojitými placebem kontrolovanými klinickými testy prokazujícími vyhlazení vrásek, zjemnění její struktury, zlepšení hydratace a dále zpevnění pleti, redukci nedokonalostí či vyhlazení jizev i po akné. Žádný z produktů nebyl testován na zvířatech a neobsahuje parabeny, průmyslové konzervační látky, umělá barviva a další látky, které mohou pleť dráždit.

Hlavní účinnou látku představují molekuly zlata – tzv. nanočástice, které jsou obaleny oligomery kyseliny hyaluronové. Ty navyšují vlastní přirozenou produkci tří nejdůležitějších látek pro mladistvý vzhled – kyseliny hyaluronové, kolagenu a elastinu.

Kosmetika ENDOR® navíc zcela zjednodušuje způsob péče o pleť. Bez složitého vrstvení jednotlivých produktů stačí použít na den i noc jeden krém, sérum a doplnit krém pro omlazení očního okolí.

ENDOR® Anti-Aging Cream, SPF 25

Omlazující krém s aktivními nanotechnologiemi spouští na úrovni kožních buněk produkci kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. Redukuje jemné rýhy a viditelné vrásky, obnovuje pevnost a pružnost pokožky a dodává jí svěží vzhled. Jeho nemastné složení je vhodné pro normální až mastný typ pleti, do níž se rychle vsakuje. SPF 25 chrání pleť před ultrafialovým zářením.

Více na www.annabrandejs.cz

ENDOR® Eye Contour

Oční krém ENDOR® obsahuje nylonovou sůl, která pleť rozjasní paprsky světla, čímž opticky zakryje tmavé kruhy a stíny pod očima. Nanočástice zlata s oligomery kyseliny hyaluronové pleť hydratují, revitalizují a výrazně zbavují nežádoucích vrásek či jemných rýh. Pleť v oblasti očí působí díky výživnému koktejlu složek svěže a unavený vzhled rychle mizí.

www.annabrandejs.cz

ENDOR® Anti-Aging Serum

Omlazující sérum ENDOR® využívá nanotechnologií na úrovni kožních buněk, kde spouští produkci bílkovin kolagenu a elastinu společně s kyselinou hyaluronovou. Jemné rýhy a vrásky mizí a pokožka opět získává pevnost a pružnost. Díky nemastnému složení se rychle vstřebává do kůže, kde uvolňuje aktivní látky. Výsledek v podobě rozjasnění, hydratace, redukce vrásek a zpevnění pleti na sebe nenechá dlouho čekat.

www.annabrandejs.cz