Letní novinky v nabídce pobytů resortu Medical Spa Lázně Bohdaneč

03.07.2024

Lázně Bohdaneč v Pardubickém kraji jsou ideálním místem pro letní relaxaci. Toto malebné lázeňské město je známé pro léčivé slatinné zábaly, moderní balneologické metody a unikátní kombinaci tradičních léčebných a moderních wellness procedur.

Dejte své dovolené nový rozměr a objevte kouzlo jedinečné péče s výbornými službami, pestrou stravou a krásnou přírodou v resortu Medical Spa v Lázních Bohdaneč. Pobyt "Dovolená s nádechem exotiky" v sobě propojuje tradiční lázeňskou péči a moderní životní styl wellness. Užijete si relaxační procedury s nádechem exotiky, koupele, masáže a volný čas můžete strávit procházkami v rozlehlém lázeňském parku nebo využít husté sítě cyklostezek s řadou atraktivních turistických cílů.

Láká-li vás představa dovolené, kde můžete zažít něco jedinečného a zároveň relaxovat v klidu přírody, bude 4denní pobyt "Pod křídly čápů" přesně tím, co hledáte! Léčebné lázně Bohdaneč jsou již odnedávna spojeny s čápem bílým, který symbolizuje štěstí, harmonii a dlouhý život. Tohoto fascinujícího ptáka najdete nejen na komíně uprostřed lázní, ale také v logu Léčebných lázní Bohdaneč.

Každý rok se čápi vracejí do stejných hnízd, což je úžasná ukázka jejich věrnosti a odhodlání. Sledovat čápy při jejich každodenních činnostech, jako je stavění hnízda, krmení mláďat nebo elegantní let, je nejen uklidňující, ale i poučné.

Přijeďte do resortu Medical Spa vyzkoušet sílu zdejších přírodních léčivých zdrojů, odpočinout si od každodenního stresu a načerpat novou energii. Využijte možnost sledovat život čápů na lázeňském komíně a procházet se v krásném lázeňském parku. Stojí to za to!