Letní vydání časopisu Sofie Bydlení

14.06.2022

Editoria: Momentky z dovolené

Máme tu léto, obvyklý čas dovolených. A také festival fotek z cest. Frekvence zveřejněných selfíček z pláží a snímků z "provařených" i zapadlých koutů světa nabírá na obrátkách. Díky sociálním sítím máme privilegium prožívat kousek dobrodružství spolu s našimi přáteli nebo oblíbenými influencery. Alespoň já mám ten pocit.
Otevřu internet a rázem se rozlétnu do všech světových stran. Zaklapnu laptop... A řeknu si, doma je ale taky krásně. Záleží na tom, jak si ten náš kus soukromého prostoru dokážeme přetvořit k obrazu svému tak, abychom v něm byli my i naši blízcí spokojení a šťastní. A na tom, jestli jsme nastavení vnímat sílu detailů. Vytvořit si takový vysněný domov vám pomůže holistický přístup k bydlení a designu. Že znáte jen holistickou medicínu? Zalistujte novou Sofií Bydlení a dozvíte se, jak spolu tyto obory souvisí.

V našem Speciálu zahrada doporučuji rozhovor s kluky z Atelieru Můj domov. Co vytvořili z polorozpadlé kůlny a zanedbaného pozemku, bere dech. Ale pozor! K tomu užít si příjemné posezení venku nemusíte mít zahradu a terasu, stačí i malý balkon. Nevěříte? Přesvědčíme vás.

Domácí prázdninové momentky, kterým neubírá na atmosféře to, že za nimi neletíte tisíce kilometrů daleko, jsou k nezaplacení. A klidně mohou zůstat v rodinném albu :-)

Přeji vám léto plné úžasných momentů...

Bára Štenglová
šéfredaktorka

Časopis Sofie Bydlení