Letní wellness pobyt v Augustiniánském domě v Luhačovicích!

29.05.2023

Wellness & spa hotel Augustiniánský dům ****S patří více než 10 let mezi nejlépe hodnocené wellness koncepty v České republice. Profesionální personál, wellness, originální masáže a poctivá gastronomie jsou hlavní důvody proč svou dovolenou naplánovat právě v luhačovickém "Augustianu" .

Mezi hlavní letošní novinku patří koupací jezírko s úchvatným vodopádem, kde můžete prožít svou dokonalou relaxaci! Nově vzniklá "laguna" tak doplňuje unikátní Wellness retreat center.

Wellness retreat centre zahrnuje meditační jurtu, Zahradu 6 smyslů, relaxační a meditační zóny v zahradě a přilehlém lesíku, kde můžou hosté pečovat i o svou duši. Myšlenka wellness je tedy přenesena i do zahrady, kde se člověk může zaměřit na své smysly a začít vnímat venkovní i vnitřní svět pomocí pocitů.
Samozřejmostí je několik typů saun a parních lázní, bazén, whirlpool, originální augustiniánské masáže a rituály.

Co v Augustiniánském domě můžete v létě zažít?

• Chutě a vůně při večerním grilování s rautem a živou hudbou na terase, každou středu a sobotu (červenec-srpen)

• Koupání v novém koupacím jezírku, relaxační mola, slunnou opalovací louku s lehátky a osvěžujícími drinky

Letní cvičení v hotelové zahradě, které se koná každé pondělí v 10:00 hod. (červenec-srpen)

• Chvíle ticha v meditační jurtě, která je otevřena každý den od 10-19 hod.

• Originální nabídku wellness procedur a rituálů

• Nový letní á la carte s využitím kvalitních, sezónních surovin

Mezi nejoblíbenější pobyty v Augustiniánském domě patří Letní wellness pobyt nebo pobyt Dokonalá relaxace, který zahrnuje oblíbenou 80 minutovou Augustiniánskou masáž.Tip redakce: Zážitky, jako originální dárek!

Pokud přemýšlíte o originálním dárku pro své přátele a blízké nebo hledáte vhodný dárek pro své kolegy, doporučujeme Vám vybrat si některý z  TOP 5 nejprodávanějších voucherů.

Prostřednictvím hotelového e-shopu www.augustian-life.cz si můžete vybrat dárek podle svých představ. Nejčastěji se jedná o zážitky v restauraci, společně Augustiniánskými masážemi a rituály. Bestsellerem posledních let jsou však wellness pobyty.

V soutěži TOP LIFE CZECH hodnotící kvalitu českých gastronomických zařízení, restaurace hotelu Augustiniánský dům obhájila dva 2 Zlaté lvy, kteří potvrzují vrcholnou gastronomii.

www.augustian.cz