Léto v Lázních Kostelec

28.04.2022

Přemýšlíte, kam vyrazit v létě na dovolenou a chcete mít jistotu příjemně stráveného času bez starostí s cestováním do zahraničí? Vydejte se do Spa & Golf resortu Kostelec, který nabízí širokou škálu rekreačních i lázeňských pobytů, mnoho možností sportovního vyžití (vyhřívané koupaliště, golf, tenis, minigolf) a kvalitní kuchyni zaměřující se na mezinárodní speciality i českou klasiku.

Lázně v Kostelci vás mohou překvapit svou pestrou historií sahající až do roku 1742. Tato historie by ale nemohla vzniknout bez zdejšího sirného pramene, který patří mezi prameny s největším obsahem blahodárného sirovodíku v České republice. Díky tomu jsou kostelecké sirné koupele (často navíc ještě v kombinaci s vonnými esencemi jako levandulí nebo mátou) tak účinné. Dokonalou relaxaci a úlevu od bolestí i starostí doplňuje také bohatá nabídka masáží a zábalů, ze které si vybere opravdu každý. V posledních letech jsou populární zejména detoxikační procedury - například medová masáž, která prokrví pokožku, aktivuje vnitřní orgány a zároveň z těla odstraní nahromaděné škodliviny a toxiny. Dopřát si můžete ale také třeba lymfatickou masáž, skořicový zábal nebo avokádový peeling. Relaxační lázeňské procedury vám umožní odpočinout si od každodenního shonu a načerpat nové síly.

V průběhu léta zároveň myslíme i na děti a jejich volný čas, proto jsou u nás v červenci a srpnu již tradičně přítomní zkušení animátoři, kteří dětem zajistí bohatý prázdninový program - od ranní rozcvičky, sportovních her a výletů na zajímavá místa v okolí v průběhu dne až po večerní opékání špekáčků. Proto pokud plánujete vzít s sebou na dovolenou děti nebo vnoučata, můžeme jim zaručit zábavný program a Vám tím můžeme poskytnout i na rodinné dovolené příjemnou chvíli pro sebe.

Ubytování poskytujeme v komfortních dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a s výhledem do malebné krajiny předhůří Hostýnských a Vizovických vrchů, který je zejména v letních měsících, kdy příroda září jasnými barvami, jako pohlazení na duši. Zároveň se jednotlivé pokoje i hotel jako takový snažíme neustále zvelebovat - díky tomu se můžete ubytovat mimo jiné také ve zrekonstruovaných luxusních apartmánech v minimalistickém elegantním designu se soukromým balkonem a klimatizací.
Vyžití ve Spa & Golf resortu Kostelec je díky jeho strategické poloze velmi široké. Horké letní dny můžete strávit v areálu koupaliště, který tvoří celkem tři bazény - velký plavecký pro milovníky vody i ty, kteří se v parném létě jen chtějí osvěžit, menší bazén pro rodiny s dětmi a v neposlední řadě také kruhové brouzdaliště pro nejmenší. Pokud budete chtít strávit svůj čas aktivněji, můžete si zahrát minigolf, absolvovat několik lekcí golfu s trenérem, zúčastnit se některého ze zajímavých výletů po Zlínském kraji, které nabízíme ve spolupráci s Cupáková Travel nebo se můžete projet na kole po cyklostezce lemující areál resortu. Po stezce se dostanete buď do Zlína, kde si můžete prohlédnout pravou baťovskou architekturu nebo můžete dojít do ZOO Lešná, ve které nedávno přivítali úplně první mládě slona afrického v České republice. V případě, že byste chtěli uniknout rušnému městskému životu, okolí resortu je protkané lesy, které poskytují i v horkých letních dnech příjemný chládek a napomáhají vyčistit si při procházkách zvlněnými hvozdy hlavu od všech starostí.

Ať už plánujete strávit léto aktivně na kole, na procházkách a při poznávání historie nebo toužíte po klidu v přírodě, po relaxaci a pečujících masážích a zábalech, ve Spa & Golf resortu Kostelec si užijete svou dovolenou na maximum.