Léto v Metropoli: Ninja park a další zábava pro děti i dospělé

04.07.2024

Máte doma malého milovníka bojových umění, Ninja faktoru nebo snad želv Ninja? Tak to musíte zavítat do nákupního centra Metropole Zličín, kde na malé i větší bojovníky od 15. června do 15. září čeká unikátní Ninja park. Vyrazte si užít rodinné okamžiky plné pohybu a zábavy!

Nákupní centrum Metropole Zličín představuje v rámci své letní sport zóny jedinečnou sportovní a zábavní atrakci: Ninja park. Čím je tak výjimečný? Hlavně pestrostí aktivit. Jeho součástí jsou unikátní lanové dráhy, zábavné prolézačky, lezecké stěny, skákací sítě, ale i skluzavky a houpačky. To vše najdete ve sport zóně nákupního centra Metropole Zličín, která se rozprostře od 15. června do 15. září před vchodem číslo 3. Vstup do Ninja Parku je pro členy věrnostního klubu zcela zdarma.

Sportovní léto v Metropoli Zličín nabídne i další atrakce. K dispozici je interaktivní stěna SUTU WALL, jediná svého druhu v České republice, která prostřednictvím tří různých her prověří přesnost a rychlost, klidnější zábavu pro starší děti a dospělé poskytne hra petangue, jejíž vybavení je možné si na místě zapůjčit. A protože je v letních měsících důležitá i relaxace a odpočinek, v rámci areálu je připraven dostatek místa k sezení s příjemným stíněním. Návštěvníci si mohou oddechnout také na venkovní terase, umístěné hned vedle Ninja parku.

Želvy Ninja, parkour show, freestyle sporty i dopravní hřiště pro děti

Sportovní zóna je všem zájemcům k dispozici od poloviny června do poloviny září, to ale není vše! Během léta se můžete těšit i na řadu speciálních akcí. V sobotu 22. června se mohou děti setkat se samotnými želvami Ninja a vyfotit se třeba s pravým Raphaelem a Donatellem! Těsně před začátkem prázdnin, 29. června se koná exhibiční show parkouristů a skokanů na trampolínách, během které si odvážní návštěvníci budou moci vyzkoušet také seskok z výšky, tzv. bagjump.

V srpnu bude otevřena akční zóna pro milovníky scooteringu, BMX a freestylu, kde budou moci trénovat na mobilních překážkách a minirampě, nebo si dokonce zasoutěžit o freestyle koloběžku. Čeká na ně i závěrečná exhibiční show s profesionálními sportovci. Nový školní rok Metropole zahájí Dnem bez úrazu s projektem "Rozhlédni se!", který nabídne interaktivní tréninky pro děti i představení Markova sanitka zaměřené na první pomoc.

Navštivte v létě nákupní centrum Metropole Zličín, místo plné zábavy, sportu a nezapomenutelných zážitků pro celou rodinu. Více na www.metropole.cz