Lift Summum – Liftingové a zpěvňující ošetření

20.05.2024

Věkem kůže ztrácí pružnost, pevnost a je stále tenčí. Ztráta pružnosti a tonusu vede k uvolnění linií a vzniku vrásek. Laboratoře Guinot Vám kromě přístrojového ošetření Hydraderm Lift vyvinuly i manuálně zpevňující ošetření LIFT SUMMUM.

Ošetření je liftingovou úpravou, která vyhlazuje a zpevňuje všechny oblasti postižené ztrátou pevnosti. Spojuje v sobě expertní kroky s vysoce výkonnými aktivními zpevňujícími složkami, které zajišťují okamžitý a viditelný liftingový efekt. Aktivní složky v ošetření pomáhají také obnovit pružnost pokožky.

VÝSLEDKY
• remodelace a komplexní zpevnění a lifting kontur obličeje, krku a dekoltu
• vrácení hutnosti a objemu pleti
• vyhlazení a redukce vrásek
• celkové omlazení vzhledu obličeje, krku a dekoltu

Tajemství procedury

1. DVOJITÁ EXFOLIACE: odstraní se odumřelé buňky pomocí kombinovaných mechanických a enzymatických účinků dvojité exfoliace. Účinek je zesílen extraktem z papáji, celulosemickými částicemi a ovocnými kyselinami (kyselina citrónová, vinná, glykolová a jablečná), pro hladší, jasnější a měkčí pleť. Tyto aktivní složky stimulují obnovu buněk a jsou schopny zadržet vodu v pokožce.

2. LIFT SUMMUM MASÁŽ: masážní technika masážním sérem aplikovaná v oblasti obličeje, krku a dekoltu stimuluje podkožní tkáň, podporuje pronikání aktivních látek a zrychluje krevní oběh k lepšímu okysličení pokožky. Pokožka se vypne, zatímco aktivní sérum obohacené o přísady pomáhá obnovit pružnost pokožky. 

3. PROTIVRÁSKOVÝ ZMIZÍK: Kulička aplikátoru proti vráskám umožňuje dodat kyselinu hyaluronovou a ostatní hodnotné složky krouživými pohyby přímo do vrásek. Aplikátor pomáhá vylepšit texturu pokožky díky svému dvojitému mechanickému a biologickému působení. Vrásky jsou méně patrné, oční okolí, čelo, vrásky úsměvu a dekolt jsou hladší.

4. MASKA LIFT SUMMUM: speciální látková maska na obličej a krémová maska na ošetření dekoltu završí ošetření okamžitým vyhlazovacím účinkem - obnovují pevnost, komfort, zářivost a mladší vzhled. Jejich unikátní receptury obsahují zpevňující a protivráskové aktivní složky, které vyhlazují pokožku.

Další aktivní složky:

• Extrakt kůry afrického stromu Mahogany Bark extract – pravý "architekt" pokožky působí jako přírodní obal, který zajišťuje hustotu pokožky. Současně stimuluje syntézu kolagenu, zlepšuje pružnost a tón pleti a pozastavuje proces vytváření se hlubších vrásek, je bohatý na polyfenoly.

• Extrakt z mořských řas – Alaria esculenta inhibuje degradaci kolagenu pomocí MMP (kolagenázy) a elastinu (elastázy) a stimuluje syntézu hlavních dermálních proteinů včetně kyseliny hyaluronové. Tyto procesy pomáhají pokožce udržovat pevnost, pružnost a tonus, zabraňují vzniku vrásek.

Pleť obličeje a dekoltu je viditelně pevnější, mladší, rozzářená, jemné linie a vrásky jsou vyhlazeny. Účinek je přesvědčivý již po prvním setkání pokožky s předvedeným ošetřením.