Lift Summum - Liftingové a zpevňující ošetření

23.08.2021


Věkem kůže ztrácí pružnost, pevnost a je stále tenčí. Ztráta pružnosti a tonusu vede k uvolnění linií a vzniku vrásek. Laboratoře Guinot Vám kromě přístrojového ošetření Hydraderm Lift vyvinuly i manuálně zpevňující ošetření LIFT SUMMUM.

Ošetření je liftingovou úpravou, která vyhlazuje a zpevňuje všechny oblasti postižené ztrátou pevnosti. Spojuje v sobě expertní kroky s vysoce výkonnými aktivními zpevňujícími složkami, které zajišťují okamžitý a viditelný liftingový efekt. Aktivní složky v ošetření pomáhají také obnovit pružnost pokožky.

Výsledky

• remodelace a komplexní zpevnění a lifting kontur obličeje, krku a dekoltu
• vrácení hutnosti a objemu pleti
• vyhlazení a redukce vrásek
• celkové omlazení vzhledu obličeje, krku a dekoltu

Tajemství procedury

1. Dvojitá exfoliace: odstraní se odumřelé buňky pomocí kombinovaných mechanických a enzymatických účinků dvojité exfoliace. Účinek je zesílen extraktem z papáji, celulosemickými částicemi a ovocnými kyselinami (kyselina citrónová, vinná, glykolová a jablečná), pro hladší, jasnější a měkčí pleť. Tyto aktivní složky stimulují obnovu buněk a jsou schopny zadržet vodu v pokožce.

2. Lift Summum masáž: masážní technika masážním sérem aplikovaná v oblasti obličeje, krku a dekoltu stimuluje podkožní tkáň, podporuje pronikání aktivních látek a zrychluje krevní oběh k lepšímu okysličení pokožky. Pokožka se vypne, zatímco aktivní sérum obohacené o přísady pomáhá obnovit pružnost pokožky.

3. Protivráskový zmizík: kulička aplikátoru proti vráskám umožňuje dodat kyselinu hyaluronovou a ostatní hodnotné složky krouživými pohyby přímo do vrásek. Aplikátor pomáhá vylepšit texturu pokožky díky svému dvojitému mechanickému a biologickému působení. Vrásky jsou méně patrné, oční okolí, čelo, vrásky úsměvu a dekolt jsou hladší.

4. Maska Lift Summum: speciální látková maska na obličej a krémová maska na ošetření dekoltu završí ošetření okamžitým vyhlazovacím účinkem - obnovují pevnost, komfort, zářivost a mladší vzhled. Jejich unikátní receptury obsahují zpevňující a protivráskové aktivní složky, které vyhlazují pokožku.
Pleť obličeje a dekoltu je viditelně pevnější, mladší, rozzářená, jemné linie a vrásky jsou vyhlazeny. Účinek je přesvědčivý již po prvním setkání pokožky s předvedeným ošetřením.

Více informací získáte na www.guinot-paris.cz.