Liftingové ošetření Guinot - Neinvazivní lifting a omlazení pleti

23.01.2024

Důsledkem přibývajících let, stresu a únavy se objevují první příznaky stárnutí pleti jako vrásky, zhoršené vylučování toxinů, naše svaly postupně ochabují, pokožka ztrácí pevnost, kontury obličeje vadnou. Tak jako je nejlepším způsobem zpevnění postavy pravidelný pohyb a posílení svalstva, výzkumné a vývojové centrum Guinot přináší patentované přístrojové ošetření Hydradermie Lift, řešení ve formě viditelného zpevnění a vypnutí pleti. Běžná přístrojová omlazující ošetření obnovují jen strukturu horních vrstev pokožky a mají jen krátkodobý účinek. Liftingové a omlazující ošetření Hydradermie Lift posiluje přímo svaly obličeje a v kombinaci s patentovanými aktivními složkami přípravků tvář znovu nabývá pevný vzhled, vrásky se vyhladí, rysy zjemní a pokožka se stává očividně vypnutější. A to i bez jehel a skalpelu.

Tajemství ošetření:

1. LYMFATICKÁ DRENÁŽ A DETOXIKACE
Působením galvanického proudu se pleť uvolňuje, stimulace krevního oběhu podpoří vylučování toxických látek a zlepší vpravování účinných látek do hloubky pokožky.

2. STIMULACE SVALŮ
Během tohoto kroku se stimulují svaly obličeje, které se díky "cvičení" zpevní, zvyšuje svalový tonus s okamžitým vypínacím účinkem. Kontury obličeje získávají pevnost.

3. RELAXAČNÍ MASÁŽ A SÉRUM
"Beauty doktorky krásy" provádějí masáž na konci ošetření na uvolnění obličeje a ke zlepšení mikrocirkulace. Kůže působí obnoveně, pevnější a tónovaná.

K liftingu a omlazení očního okolí je určeno ošetření Eye Lift, které řeší čtyři problémy najednou: oční víčka, vrásky, kruhy pod očima a otoky. Toto ošetření bylo vyvinuto speciálně pro omlazení a rozzáření očního okolí, které jako první odráží únavu, špatnou živostosprávu a stárnutí pleti. Díky speciální masáži, liftingu – stimulaci svalů v očním okolí, drenáži a speciální masce a zejména účinkům aktivních složek přípravků jsou všechny projevy viditělne redukované už po 40 minutách.Obě ošetření se provádí revolučním přístrojem Hydraderm Cellular Energy.

 Více informací najdete na www.guinot-paris.cz.