Listopad z pohledu numerologie

01.11.2021

Listopad je měsíc v němž se máme ohlédnout zpět za pomalu již končícím rokem , bilancovat a vnitřně se připravit na nový začátek, na nový rok. V tomto měsíci nám pomáhá odvaha, naděje, cílevědomost a sebejistota.

Listopad je měsíc usmíření a odpuštění. Nastává čas, kdy je třeba vzít život pevně do svých rukou se sebevědomím, důvěrou a odvahou. Udělejte si prostor pro vše, co vám přináší radost. Nalaďte se na svůj střed. V tomto měsíci můžeme snadno sklouznout k přecitlivělosti a náladovosti - pracujme proto se svými emocemi, snažme se je vyjádřit formou, které nebude bolestivá ani pro nás samotné ani pro naše okolí - můžeme se ze svých pocitů a nálad vypsat, můžeme je namalovat, můžeme je vyjádřit pohybem. Vyjádřeme svou lásku svým blízkým - v tomto měsíci je velice důležité sdílet lásku a podporu s druhými lidmi (či zvířaty, rostlinami... Pracujme na vnitřní harmonii, dělejme vše, co nás uklidňuje, harmonizuje.

Obraťme svou pozornost k duchovní podstatě života, na to, co nás přesahuje, nalaďme se Boží ochranu - to nám přinese jistotu a vnitřní sílu.

Astrolog Věra Šourková

Zdroj: Časopisi Rituals, cesta životem