Listopad z pohledu Numerologie

31.10.2022

Listopad - dvakrát č. 1 dává výsledné číslo 2. Jednička symbolizuje "Já" dvojka symbolizuje "Ty" - já se spojuje s ty - listopad je měsícem v němž můžeme udělat mnohé pro harmonizaci našich vztahů. Pokud zjistíme, že jsme svou vlastní identitu zcela propojili s partnerovou identitou ,případně jsme ve vztahu na druhém v jakémkoli směru závislí - nastává čas vydělit se a vrátit se k sobě sama. Pokud naopak druhého příliš utlačujeme a řídíme - je třeba umírnit sebe sama a dát prostor druhému - pokud chceme, aby náš vztah pokračoval a vyvíjel se.

Nyní se můžeme ohlédnout zpět za pomalu již končícím rokem , bilancovat a vnitřně se připravit na nový začátek, na nový rok. V tomto měsíci nám pomáhá odvaha, naděje, cílevědomost a sebejistota.

Listopad je měsíc usmíření a odpuštění. Nastává čas, kdy je třeba vzít život pevně do svých rukou se sebevědomím, důvěrou a odvahou. Udělejte si prostor pro vše, co vám přináší radost. Nalaďte se na svůj střed. V tomto měsíci můžeme snadno sklouznout k přecitlivělosti a náladovosti - pracujme proto se svými emocemi, snažme se je vyjádřit formou, které nebude bolestivá ani pro nás samotné ani pro naše okolí - můžeme se ze svých pocitů a nálad vypsat, můžeme je namalovat, můžeme je vyjádřit pohybem. Vyjádřeme svou lásku svým blízkým - v tomto měsíci je velice důležité sdílet lásku a podporu s druhými lidmi (či zvířaty, rostlinami... ). Pracujme na vnitřní harmonii, dělejme vše, co nás uklidňuje, harmonizuje.

Obraťme svou pozornost k duchovní podstatě života, na to, co nás přesahuje, nalaďme se Boží ochranu - to nám přinese jistotu a vnitřní sílu.

Číslo 2 je číslem citu a intuice - nalaďme se na svou intuici a pracujme s ní. Jen ona je schopna nás vést cestou, která je pro nás prospěšná.

Astrolog Věra Šourková

Časopis Rituals, cesta životem