Luhačovice: Wellness & spa hotel Augustiniánský dům ****S

11.11.2021

Hotel & restaurace

Augustiniánský dům je luxusní wellness & spa hotel ****S, který nabízí 25 pokojů v pěti kategoriích. Součástí hotelu je vyhlášená restaurace Symfonie, která je určena jak pro hotelové, tak i pro neubytované hosty. V soutěži TOP LIFE CZECH, hodnotící kvalitu českých gastronomických zařízení restaurace obhájila dva 2 Zlaté lvy, kteří potvrzují vrcholnou gastronomii. Hotelové terasy a zimní zahrada Vám poskytnou klidné útočiště k obnovení vnitřní rovnováhy. Zde mohou hosté relaxovat s přáteli, uspořádat svatbu, firemní akci nebo si naplno užít svůj wellness pobyt.

Wellness centrum & zahrada 6 smyslů

Wellness centrum zahrnuje několik typů saun a parních lázní. Součástí wellness je bazén s teplotou 32°, whirlpool 36°, ochlazovací bazének a relaxační zóna s lehkým občerstvením. Doporučujeme vyzkoušet originální Augustiniánskou masáž nebo masáž Sv. Tomáše. Myšlenka wellness je přenesena i do Zahrady 6 smyslů, která má několik zastávek, korespondující s lidskými smysly. Nejedná se o klasickou komentovanou procházku, ale o originální meditační rituál, který je zasazen do míst, kde odpočívali mniši Augustiniánského řádu.

Meditační jurta

Meditační jurta nabízí originální cestu ke zklidnění, rozjímání a naladění se na sám sebe. V přeneseném slova smyslu, lze jurtu vnímat jako "chrám ticha", kde kromě práskání dřeva v krbu, můžete vnímat zpěv ptáků a šumění stromů.

E-shop & dárkové poukazy!

Pokud přemýšlíte o originálním dárku pro své přátele a blízké, doporučujeme vám vybrat si některý z našich dárkových poukazů v hotelovém e-shopu.

Tip na leden - březen 2022:

Při uplatnění poukazu wellness pobytu v období 20.1.-31.3.2022, Ne-Čt, získáte jako dárek láhev Prosecca v hodnotě 690 Kč.

Wellness & spa hotel Augustiniánský dům****S A. Václavíka 241, 763 26 Luhačovice, Tel: 577 113 666 www.augustian.cz .