Luxusní nábytek Reaction

31.08.2021

Luxusní moderní nábytek Reaction je designový a zajímavý svým provedením a tvarem. Kvalitní luxusní materiály zkombinované s nápadem, kterým si můžete zkrášlit vás domov. Pokud máte rádi výzvy nebo dáváte přednost klasice z nabídky nábytku Reaction si určitě vyberete.

Květináče JOTUN

Zajímavý květináč ze série Jotun. Kovový květináč ve stříbrné barvě a v netradičním orientálním designu. Květináč je vyroben z vysoce kvalitního hliníku s kladivovým vzorem. Každý kus je jedinečný. Designový doplněk do moderního interiéru. Květináč můžete použít i jako vázu. Dostupný ve 3 velikostech

Židle MALIBU

Designová židle ze série Malibu. Židle je zajímavá svým provedením a tvarem. Tvarovaný sedák s područkami vás pohodlně usadí. Jemná linie opěradla přechází do boků, přičemž zajišťuje příjemně komfortní sezení. Dostupná ve více barvách.

Sedačka NOBLESSA SMARAGD

Krásná velká sedačka do moderní obývacího pokoje. Stylové linie opěrek a svislý prošívaný vzor na opěradle a sedadle. Sedačka má potah ze sametu v zelené barvě, který je příjemný na dotek. Zkombinujte si ji také z křeslem z této série.