Luxusní profesionální kosmetika Sothys Paris přichází s certifikovanou bio řadou

03.08.2022

Trend přírodní organické kosmetiky čelí celosvětovému růstu. Na českém trhu lze nalézt několik značek, nabízejících certifikované přírodní nebo organické kosmetické produkty.

Také francouzská profesionální kosmetická značka Sothys přichází na trh s novou certifikovanou bio řadou Sothys Organics™.

Řada Sothys Organics™ získala certifikát bio kosmetiky Ecocert podle standardů COSMOS ORGANIC, je veganská a také se stala plastově neutrální partnerstvím se sociální organizací Plastic Bank na snižování množství plastového odpadu v oceánech. Umožnuje tak hrát svým klientům aktivní roli při prosazování ochrany životního prostředí a dělat zodpovědné a užitečné nákupy.

V partnerských salonech je pro klienty v nabídce obličejové kosmetické ošetření pro probuzení a rozjasnění pokožky, které je určeno pro všechny typy pletí, muže i ženy a produkty na domácí použití pro kompletní péči o pleť mezi jednotlivými návštěvami salonu.

Huile démaquillante visage & yeux / Čistící olej na obličej a oči
Tento odličovací olej účinně eliminuje nečistoty na povrchu pokožky a odličuje dokonce i voděodolný make-up. Je vhodný i pro citlivé oči a nositele kontaktních čoček.

Gommage visage éclat / Rozjasňující peeling
Jemně zbavuje pokožku nečistot a odumřelých buněk, čistí pleť do hloubky, podporuje rychlejší obnovu buněk, viditelně rozjasňuje pleť a pomáhá redukovat výskyt pórů a tmavých skvrn.

Masque hydratant éclat / Rozjasňující maska
Rozjasňující maska dodává pokožce pocit hydratace, ozdravuje ji a osvěžuje, a to díky síle z březové mízy. Hydratační a výživné složky pomáhají redukovat známky stárnutí.

Emulsion hydratante revitalisante/ Obnovující hydratační emulze
Tento lehký hydratační krém snižuje známky únavy, viditelně vyhlazuje rysy a dodává pokožce svěžest a prozáření.

Značka Sothys již více než 75 let přináší nová řešení s plným respektem k zdravé pleti v souladu s přírodou a nese plnou zodpovědnost vůči svým klientům i životnímu prostředí.

Více informací naleznete na: www.sothys.cz