Magnum – hvězda mezi sušáky

30.05.2022

Ten, kdo nevlastní sušičku na prádlo, se věšení a pokojovému sušení zkrátka nevyhne. A protože jde o poměrně častou činnost, hodí se mít kvalitního pomocníka, který vám pokaždé dokáže, že i sušák může být spolehlivý a praktický asistent.

Sušák Magnum od značky Vileda je funkčním a chytrým řešením pro péči o vaše prádlo. Pyšní se extra velkou sušicí plochou, která je 24 metrů a pojme až 3 pračky prádla. Je ideální volbou pro rodiny i domácnosti, které suší velké množství prádla.

Disponuje také dodatečným držákem pro malé oděvy, který využijete třeba pro sušení ponožek či spodního prádla, a to bez potřeby kolíčků. Mimořádně silné nohy zajišťují jeho neochvějnou stabilitu. Klouby jsou navrženy tak, aby nebylo možné je náhodně sklopit. Potěší i silné hliníkové dráty, které zabraňují mačkání a přehybům pověšeného prádla. Usnadní následné žehlení, kterým nemusíte trávit hodiny.

Křídla sušáku jsou ve výšce 1,28 m a skvěle poslouží pro zavěšení kalhot či ručníků bez dotyku podlahy. Součástí příslušenství jsou také kolečka a zámek křídel pro pohodlné uložení a snadné přemístění, i když je sušák plně naložený. Zámek křídel zabrání jakémukoliv náhodnému otevření.

Díky ochraně proti poškrábání jsou podlahy chráněny a sušák lze po použití snadno a úsporně uložit. Sušák Vileda Magnum můžete využívat i venku, skladujte jej však v suchu a mimo sluneční záření.

Sušák na prádlo Vileda Magnum je k dostání od 1 110 Kč.

Více informací najdete na e-shopu značky Vileda.