Masážní obruč Hula Hoop

18.08.2022

Fitness obruč Hula Hoop se stane zábavnou součástí vaší cvičební rutiny. Pokud vás cvičení baví a těšíte se na něj, je mnohem větší pravděpodobnost, že zůstanete motivovaní a budete mít chuť se neustále zlepšovat. Hula Hoop je srovnatelný s jinými tanečními aerobními aktivitami, jako je salsa a břišní či swingový tanec. Během 30 minut lze spálit až 200 kalorií. Abyste udrželi obruč Hula Hoop v pohybu, je zapotřebí mít silné svaly a dobrou pohyblivost v bocích. Začněte cvičit s masážní obručí a posilněte tak zejména kyčelní svaly, břišní přímé a šikmé svaly, čtyřhlavý stehenní sval a hýžďové svalstvo. Cvičení s Hula Hoop vám také zlepší držení těla a rovnováhu.

Velkou výhodou je, že s Hula Hoop můžete cvičit naprosto kdekoliv, není potřeba žádného dojíždění do fitness posiloven. Cvičení s Hula Hoop je aktivita, se kterou můžete zabavit i celou rodinu. Je to ideální způsob, jak cvičit a zároveň trávit čas se svými nejmilejšími. Zasoutěžte si mezi sebou, kdo udrží obruč nejdéle kolem svého pasu. S masážní obručí může být cvičení zábavou!

Pro zdravý životní styl je důležité mít dostatek kardio cvičení, které pomáhá snižovat tělesný tuk, zlepšuje spánek, snižuje chronickou bolest a snižuje krevní tlak. Pokud se potřebujete před tréninkem zahřát, masážní obruč je skvělý způsob, jak zrychlit srdeční frekvenci a zapotit se. Pro zahřátí je také ideální švihadlo, se kterým spálíte své tukové zásoby. S pomocí švihadla lze spálit až 10 kalorií za minutu a posílit přitom nohy, zadek, ramena, břicho a paže. Švihadlo je perfektní spalovač kalorií, zlepšuje kardiovaskulární systém a zvyšuje výdrž. Pokud potřebujete mít neustále při ruce telefon, pořiďte si na cvičení sportovní náramek, díky kterému vám již nebude mobil lítat někde po kapsách.

Velmi oblíbenou vymožeností je válec na cvičení, se kterým si dokonale promasírujete tělo a stimulujete svalstvo. Mnoho odborníků doporučuje pěnový válec začlenit do každého tréninku, jelikož snižuje nervosvalové vyčerpání a bolestivost po cvičení. Válec je potažen pěnou a jeho vnější povrch tvoří pravidelné výstupky. Zařaďte válec na cvičení do vaší cvičební rutiny a uvolněte tak svalové napětí.

www.john-king.cz