Hydradermie hvězda mezi ošetřeními

17.08.2022

Úspěch hydradermie tkví v odborném spojení účinků fyzikálních a chemických jevů a laboratorně vyvinutých patentovaných přípravků, jejichž kombinace poskytuje účinné řešení běžných i komplikovaných stavů pokožky.

V roce 1963 byl zakladatelem značky Guinot vyvinut první kosmetický přístroj pro efektivní vpravování účinných látek do pleti. Ošetření pomocí tohto přístroje, který byl nazván Cathiodermie a který využíval galvanický proud, se brzy stalo nejvyhledávanějším kosmetickým ošetřením ve Francii. Značka Guinot ale samozřejmě neusnula na vavřínech a přístroj od té doby prošel mnoha inovacemi, které z něj i dnes činí nejpopulárnější high-tech zařízení poskytující ošetřeníproslavené svými hloubkovými čisticími, neinvazivními a omlazujícími účinky.

Poslední inovace proběhla v roce 2016. Díky spojení termické a dynamické ionizace prostřednictvím revolučního přístroje Hydraderm Cellular Energy dochází k hloubkové hydrataci. Do pleti jsou skrze sérové gély vpravovány celé komplexy účinných patentovaných látek kromě hydratující složky a jsou aktivovány molekuly vody obsažené v pokožce. Nejnovější inovace přináší patentované funkce ke zvýšení aktivity buněk a absorpci aktivních složek.

Specializované ošetření na míru

Ošetření hydradermie může být velmi individualizované. K dispozici je deset speciálních gelů vyvinutých pro ošetření různých typů nedostatků pleti. Gely jsou během jednoho ošetření volně kombinovatelné a jedním ošetřením je tak možné řešit více problémů najednou. Navíc každý gel obsahuje bohatou hydratační složku a každé ošetření je tak zároveň zaměřené na hloubkovou hydrataci pleti. K viditelnému omlazení pleti dochází při programu Hydradermie Youth. Spojení molekulární a tepelné energie vrací pleti buněčnou aktivitu a její mladistvý vzhled.

Ošetření Hydradermie Lift je určeno klientkám, které touží po okamžitém vypnutí kontur. Díky spojení anti-age drenáže, detoxikaci a stimulaci svalů se uvolňuje zanesený lymfatický systém a stimuluje se činnost svalů. Výsledkem je zvýšení svalového tonusu a tím i zpevněné a vypnuté kontury.

K omlazení očního okolí je určeno ošetření Eye Lift, které řeší tři problémy v jednom: vrásky, kruhy pod očima a otoky. Toto ošetření bylo vyvinuto speciálně pro omlazení a rozzáření očního okolí, které jako první odráží únavu, špatnou životosprávu a stárnutí pleti. Díky speciální masáži, liftingu, drenáži a speciální masce a zejména účinkům aktivních složek připravků jsou všechny projevy viditelně redukované už po 40 minutách.

Ošetření sú velmi příjemným zážitkem a výsledky jsou viditelné už po první proceduře.

Více na www.guinot-paris.cz.