Milujete módu a tanec? Tak to si zamilujete i dámskou vůni I Want Choo Forever

11.10.2022

Nechejte se omámit novou verzí parfému značky Jimmy Choo. Radostná vůně I Want Choo Forever vypráví o trojici kamarádek, které se chystají na večírek. Oblékají se do třpytivých šatů, nazouvají boty na vysokých podpatcích a těší se na večer. Šampaňské, odlesky z flitrů na šatech, jasná a jiskřivá noc. Party, kterou chcete zažít.

Vůně pro ženy I Want Choo Forever má stejně zábavnou energii. Je inspirovaná kouzlem večírků. Je intenzivní a okouzlující. Omámí vás její gurmánská a smyslná povaha.

Slavnostní energie večera jako hlavní ingredience

Silný akord růže se mísí s růžový pepřem a olejem z hořkých mandlí. Toto trio propůjčí vůni přitažlivost a nádech drzosti. Srdce provoní gurmánský likér z černých třešní, svůdný jasmín sambac a vetiver. Na závěr oslní zemitá vůně mechu, sladká vanilka a fazole tonka. Společně tvoří návykovou a lahodnou dámskou vůni, která zanechá tajemnou stopu se symfonií chypru a jantaru.

Třpyt a odlesky všude, kam se podíváte

Flakon tvarem připomíná ženskou siluetu. V černém přechodovém lakování se zlatým monogramem JC působí velmi elegantně. Lesklý zlatý uzávěr odráží vynikající řemeslné zpracování a modernost, pro které je značka tak oblíbená. Balení krabičky v černém kabátě se zlatými třpytkami odkazuje na nejoblíbenější materiál značky.

O značce

Společnost založill módníh návrhář Jimmy Choo, který pochází z obuvnické rodiny. První obchod byl otevřen v New Yorku v roce 1998. Značka Jimmy Choo se stala přední světovou luxusní značkou s módním design a výjimečným řemeslným zpracováním. Je známá extravagantním stylem, který se promítá i do výroby flakonů parfémů.

Parfémovanou vodu zakoupíte na e-shopu Sensualité a v parfumeriích Sephora ve velikostech 100 ml, 60 ml a 40 ml.

Video zde